Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Puzsér Róbertet ti megfelelési...

Puzsér Róbertet ti megfelelési kényszeresnek látjátok?

Figyelt kérdés
Én nem, de ő állítja magáról. Szimpatikus nekem amúgy, csak nem látom megfelelési kényszeresnek. Talán ha annak látnám, még szimpatikusabb lenne, de ez már az én preferenciám.
aug. 3. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Én szimplán idegbetegnek.
aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nos, én még csak szimpatikusnak sem, túl nagy a mellény.
aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Puzsérnak vannak nagyon jó megnyilatkozásai és gondolatai, de nekem mindig olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy a zsenialitás és az őrültség peremén ingázik.
aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Erre még nem gondoltam, de nem elképzelhetetlen.

Kritikus. Ugyanúgy ahogy másokat kritizál saját magát is. Ugyanúgy ahogy másoknak is pedálozni kell, hogy megfeleljenek valószínű, hogy neki magának is pedálozni kell hogy megfeleljen magának, és megüsse a saját mércéjét.

aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Bagács is kritikus volt, de ő is inkább másokkal szemben.
aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Bakácsra gondolsz, Bakács Tibor.
aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
IGEN! Köszi!
aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem, inkáb b olyan, mint akinek szorulása van. Míg màs 1 mondatban közli a mondanivalóját, addig ez 15-ben, azt is úgy, mint akinek szorulása van.
aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem látom annak,inkább alapvetően egy okos embernek,aki egyben idegbeteg őrült is,amennyit én láttam élőben beszélni.Ez mondjuk csak egy perspektíva,ettől még lehet bizonyos dolgokban megfelelési kényszeres is,ezt ő tudja.
aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!