Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Puzsér Róbert nem fél?

Puzsér Róbert nem fél?

Figyelt kérdés
Roviden, mindenkinek mindent ki mer mondani, es barkivel barmirol vitazik magabiztosan. En sokszor lehet hogy nem lennek olyan bator mint o. Par videojat lattam, es egyszeruen nem ertem hogy valaki meg hogy nem akasztotta fel egy fara a belenel fogva. Egyszeruen szamomra erthetelen hogy hogy kepes testi epseget megorizni, es egyaltalan kimenni az utcara, emberek koze, hisz eleg egy civilbe botlani aki felismeri, azonnal ott az incidens. Nem ertek ahhoz amit csinal, csupan csodalom ahogy csinalja. Hogyan vedi meg magat? Csodalom azt a pofatlansagot batorsagot es olykor hangnemet amit kamerak elott is csinal. Nem vagyok szakerto, kerdesem celja az unalomuzes.
2021. márc. 20. 01:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

Ismert ember, és sokan ezért szeretik, mert ilyen a stílusa.

Meg gondolom van pár befolyásos barátja, így nem eshet baja.

2021. márc. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi fajban a legkevesebb arányosan a fizikai konfliktusok száma, az ember nagyon kerüli a fizikai konfrontációt.


Másrészről meg szerintem fél Puzsér. Elmondása szerint is egy szorongó ember.

2021. márc. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Bátor ember a Robika.
2021. márc. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Hogy dönthet úgy valaki, hogy kiáll emberek elé és beszél?

Hihetetlen mire képesek egyesek manapság.

Miért akasztották volna fel szerinted a "beleinél fogva"?

Mit mondott ki, vagy kivel beszélt és mit hogy ezt érdemelné? (senki sem érdemelné ezt bármit is mond, nem ezt mondtam).

2021. márc. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ugyertem, hogy ki all az emberek ele, es kampanyol, szovaltasokba keveredik, es hogy hogy meg egy reszeg sem ment oda es a labanal fogva rantotta le arrol a kocsirol?

Magaban az a teny, hogy a Berkivel levo birosagi ugy kozben is feltolt egy youtube videot amiben ismet sertegeti Berkit. A politikai velemenyeit is elo tv-ben ki meri mondani, a kerdesem altalanossagban szolt, hogy egy ilyen ember, aki utaltatja magat naprol napra, hogy kepes elni? Vannak baratai? Felesege? Mirol beszelgetnek este mikor hazaer? Honnan szerzi a politikai ismereteit es a nagy titok felfedesei teljes mertekben igazak? O az egyetlen aki az igazat tolja a politikarol?

2021. márc. 20. 01:35
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Őszinte, ez nem egyenlő azzal, hogy feltétlen igaza van.


Ha ennyire ilyesztő számodra, hogy valaki ennyire őszintén beszél a saját igazságáról, akkor ilyesztő világban élünk.


Nagyon sok igazság van a szavaiban, és sokan akik még nem is értenek vele egyet is tudják, hogy amit mond az a véleménye amihez joga van.


Egyébként van családja.



Tényleg ilyesztő, ha az embernek félnie kell, csak mert megosztó, és őszinte.

2021. márc. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Ijesztő, vazz és leírod többször is... Csak őszinte voltam.
2021. márc. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ok, ijesztő. Sajnos nem tudok helyesen írni.
2021. márc. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jomagam is oszinte ember vagyok, de mas ha a felesegednek mondasz valamit, vagy kiallsz es 100 ember elott mondasz olyanokat amiktol par ember zsebeben kinyilnak a bicskak. Robert szerintem meresz, es kelloen pofatlan, nem is akarok neki rosszat isten ments, csodalom is ahogy eloadja amit eload, es szerintem a kerdesemre nagy vonalakban valaszt is kaptam. kosz mindenkinek!
2021. márc. 20. 02:00
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem teljesen a stílusát, mert sokszor nagyon félremegy és teljesen mellébeszél. DE, szerintem az lenne minden embernél az alap, hogy kiáll a véleménye mellett. Mivel egy szolgaország vagyunk, ezért erre kevesen képesek így.

Egyébként, nem esik baja és nem utálja mindenki. Egy híres emberbe kisebb eséllyel kötnek bele, mert félnek, hogy ott komolyabban jár el a bíróság. És attól, hogy véleménye van dolgokról és elmondja, miért utálná mindenki? Miért ne lehetne felesége és barátai?

2021. márc. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!