Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Puzsér Róbert nem fél?

Puzsér Róbert nem fél?

Figyelt kérdés
Roviden, mindenkinek mindent ki mer mondani, es barkivel barmirol vitazik magabiztosan. En sokszor lehet hogy nem lennek olyan bator mint o. Par videojat lattam, es egyszeruen nem ertem hogy valaki meg hogy nem akasztotta fel egy fara a belenel fogva. Egyszeruen szamomra erthetelen hogy hogy kepes testi epseget megorizni, es egyaltalan kimenni az utcara, emberek koze, hisz eleg egy civilbe botlani aki felismeri, azonnal ott az incidens. Nem ertek ahhoz amit csinal, csupan csodalom ahogy csinalja. Hogyan vedi meg magat? Csodalom azt a pofatlansagot batorsagot es olykor hangnemet amit kamerak elott is csinal. Nem vagyok szakerto, kerdesem celja az unalomuzes.
2021. márc. 20. 01:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mentális beteg, ilyen Csernus fajzat. Nekem ha bármelyik is be szólna, le sóznék nekik egyet. Szerintem idegesítő és nem normális. Úgy tesz mintha mindent tudó isten lenne.
2021. márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#11

Általában azok reagálnak ilyen agresszívan véleményekre, akik túl hülyék hogy a sajátjuk mellett érveljenek.

2021. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább azokat háborítja fel, akik mélyebben értenek egy-egy témához, amit épp érint, és látják, hogy mekkora butaságokat mond, miközben az érvelést ordítozással helyettesíti. Nos, az ilyen emberek nem fogják a sarkon várni, hogy megverjék. Aki pedig laikus a témában, amiről épp ugat, az nem tudja, hogy mekkora butaság, amit épp előad. A legtöbb embernek maúgy is pszichiátriai eset a stílusa miatt, beteg emberbe meg nem szokás rúgni.
2021. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
12. Nem erről van szó, de egy sérült emberrel felesleges lenne vitázni. Sose lenne vége. Viszont ha valami olyat mondd viselje a következményeket is. Lehet okoskodni meg be szólogatni de akkor legyen férfi és viselje a következményeket. Szerencséje hogy már békésebb világ van, régen az ilyeneket hülyére verték.
2021. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem veszik komolyan mert csak érvek nélkül fröcsög, egy bohócot pedig nem szokás bántani.
2021. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#15 te néztél is tőle videót, vagy csak bármiféle alátámasztás nélkül fröcsögsz?
2021. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen, néztem :)
2021. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A lényeg itt volt:


"Leginkább azokat háborítja fel, akik mélyebben értenek egy-egy témához, amit épp érint, és látják, hogy mekkora butaságokat mond, miközben az érvelést ordítozással helyettesíti"


Ezért nem veszi komolyan senki, ezért volt a főpolgármester választáson Berki az ő ellenfele.


Csak azok hiszik értelmiséginek akik még nála is butábbak. Ezek azok az emberek akiknek elég az érvelést ordítozással helyettesíteni mert az jópofa és valójában ők sem tudják mit jelent az érvelés. Ezek azok az emberek akik nézik a ValóVilágot, Influenszereket követnek Instagramon és persze rettentő egyedinek hiszik magukat. Ezt hívják droidnak.

2021. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18 az órdítás, és az ürvelés nem zárja ki egymást.


Csak már egy ideje a retorikából bannolták az eféle beleéléses szónoklást.


Érvel, és nem is rosszúl. Elég csak egy kifejtős beszélgetését meghalgatni a halálbüntetésről.

Abortuszról.

2021. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"az órdítás, és az ürvelés nem zárja ki egymást" .... senki sem azt írta, hogy kizárják egymást. Amit írtunk: "az érvelést ordítozással helyettesíti"


A "nem lehet", "nem működne", "rossz ötlet" pedig nem érvek.


,,érvelést ordítozással helyettesíteni mert az jópofa és valójában ők sem tudják mit jelent az érvelés"

Helyben is vagyunk.

2021. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!