Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Puzsér Róbert nem fél?

Puzsér Róbert nem fél?

Figyelt kérdés
Roviden, mindenkinek mindent ki mer mondani, es barkivel barmirol vitazik magabiztosan. En sokszor lehet hogy nem lennek olyan bator mint o. Par videojat lattam, es egyszeruen nem ertem hogy valaki meg hogy nem akasztotta fel egy fara a belenel fogva. Egyszeruen szamomra erthetelen hogy hogy kepes testi epseget megorizni, es egyaltalan kimenni az utcara, emberek koze, hisz eleg egy civilbe botlani aki felismeri, azonnal ott az incidens. Nem ertek ahhoz amit csinal, csupan csodalom ahogy csinalja. Hogyan vedi meg magat? Csodalom azt a pofatlansagot batorsagot es olykor hangnemet amit kamerak elott is csinal. Nem vagyok szakerto, kerdesem celja az unalomuzes.
2021. márc. 20. 01:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a „nem lehet” meg a többi érv?
2021. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!