Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan 65 éves férfiről, aki láncdohányos, alkoholista, munkanélküli, nincs még 10 év munkaviszonya (és nem is lesz), és a felesége tartja el?

Figyelt kérdés

A párom anyukájának férjéről van szó. Akkor házasodott össze vele, amikor párom kb. 16 éves volt (most 28).

Az ember egy munkakerülő alkoholista, egész nap a tévét lesi, sört vedel, és néha kimegy a teraszra cigizni. Házimunkát hébe-hóba elvégzi.

Mivel nincs 10 év munkaviszonya, nem lesz jogosult semmiféle nyugdíjra, miután betölti a nyugdíjas korhatárt akkor sem.

Párom anyukája tartja el, aki ápolónő, és túlórahegyekkel gürizik.

A pali miatt nem tud félretenni semmit, esetleg páromat anyagilag támogatni a leendő közös lakásunkat illetően.

Havi 200 ezerbe legalább biztos belekerül, hogy el kell tartani.


Én nem értem az egészet, hogy hogy lehet egy ilyen emberhez feleségül menni, és hogy lehet így élni. Olyan szinten taszító számomra az egész, hogy nem is nagyon keresem a társaságukat, amikor ott vagyok pároméknál.


Ez feltűnt nekik is és ki lettem kiáltva szararcnak, (nem nyíltan, csak párom mondta, hogy nála panaszkodtak) hogy miért nem beszélgetek velük. Mondjuk eleve nem is tudom miről kellene.

Én alapjáraton ilyen introvertált vagyok, a páromat nagyon szeretem, de az anyukájának és férjének a társaságát nem bírom elviselni, olyan szinten taszító számomra ahogyan élnek.


Vélemények?



aug. 7. 21:18
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

#30

A gyereke férje vagyok.

aug. 8. 13:33
 32/43 anonim válasza:
En maximalisan megertem a kerdezot. Az en gyomrom is felfordulna az ilyen emberektol vendegullatas ide vagy oda.
aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Az ember a feleségét nem a párjának nevezi. A felesége anyját pedig az anyósának.

Házasok vagytok, és mindenki a saját szüleivel él, csak hétvégén találkoztok? Na itt a kérdés kezd furcsa fordulatot venni ...

aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

#33

Az ember a feleségét nem a párjának nevezi."

Minden további nélkül lehet a feleséget is párnak nevezni.


"Házasok vagytok, és mindenki a saját szüleivel él, csak hétvégén találkoztok?"

Igen, és ezért nem hangoztattam, hogy már a feleségem, mert akkor ezen akad fenn mindenki.

aug. 8. 21:32
 35/43 anonim ***** válasza:
Hát fenn is akadok. Összeházasodni különéléssel, na ez néhány sebből vérzik!
aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

#35

Miért? Nyilván később akartunk, amikor már összeköltöltözünk, de fel akartuk venni a babavárót még időben.

aug. 8. 22:40
 37/43 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy még időben?
aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

#37

Berakni állampapírba a többi lével együtt, amíg még jó hozamú.

aug. 9. 09:17
 39/43 anonim ***** válasza:
40%

Hello!


Vármegyét mondanál?


Én GY-M-S-ból írok.

aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Tolna megye.
aug. 15. 17:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!