Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bevállalnál 50 millió forintér...

Bevállalnál 50 millió forintért egy nagyon magas kockázatú életveszélyes műtétet úgyhogy nem kellene rajtad elvégezni hanem egészséges emberen akarnák először kipróbálni?

Figyelt kérdés
aug. 7. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
EZt nem értem. Nem engem műtenek, de kapok 50 rugót? Jöhet :D
aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Hihetetlen, hogy az emberek többsége egyetlen mondatot nem bír érthetően megfogalmazni.
aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

1: Rajta végeznék, csak nem azért, mert beteg, hanem kísérletként :D

Én nem vállalnám be. Ennél sokkal több pénzért sem. 50 millió meg soknak tűnik, de nem az. Egy normális házat nem lehet belőle venni mifelénk. Pedig nem Budapest környéke vagy más felkapott környék.

aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Kizárt.
aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A hármas kiválóan megértete
aug. 7. 12:11
 6/14 A kérdező kommentje:
Direkt olyan összeget írtam ami sok is meg kevés is egyszerre
aug. 7. 12:11
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

#2 Itt inkább a szövegértelmezés képességének hiánya a probléma.


Én bevállalnám✌️

aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltam 70 és alkalmasnak találnának még simán. De 21 évesen esélytelen, hogy elrontsam az életemet.
aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
1-es vagyok, ok, így már értem. Nem, 50 milláért nem vállalnám be, mert ha túl is élem, ennyi pénz nem változtatná meg az életemet. De mondjuk egy a mai Eurojackpot, vagy esetleg a jelenlegi ötöslottó telitalálatért, ami ha jól emlékszem, 4mrd felett van, azért igen. Mert ott a kockázat megéri, mivel teljesen más életforma lenne annyi pénzből, ha túlélem a műtétet.
aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Tekintve, hogy nem vagyok egészséges, ezért nem releváns az ajánlat.
aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!