Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a redditezők...

Miért van az hogy a redditezők 2/3-ada elhízott?

Figyelt kérdés

A gyakorin sokkal kevesebb elhízottal találkoztam.


Míg a magyar reddit találkozóról kerültek ki képek az ott lévők több mint fele elhízott volt. Akikkel beszéltem azok nagyrésze is túlsúlyos volt vagy elhízott.


Bár van egy sejtésem mivel rengeteg pozitív visszajelzést kapnak ott az olyan válaszok hogy a kalóriabevitel és kiadás elavult mivel nem az ember nem gép, így lehetetlen számolni vagy tervezni fogyást hanem "hormonális indexet kell nézni" meg hasonló ökörségek hogy édesítő hizlal, cukor lobbi, meg a koleszterin zsír az jó csak szénhidrát ne legyen stb



aug. 4. 08:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És az a fura hogy a legjobban kereső magyarok közül is minden 6. elhízott a link szerint. Legrosszabban keresők között minden 3. azt még értem is hogy zsíroskenyéren meg cukron élnek, de a jól keresők hogy hozták össze ezt a minden 6. elhízottat?
aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok hogy sokan home officeben dolgoznak a jól keresők közül de úgy esznek mintha aktívak lennének.


Előző nem tudok ide linkelni, ha keresed megtalálod a képet.

aug. 4. 10:52
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


[link]


Az első képen 4-re tudnám azt mondani, hogy túlsúlyos a 15-böl. A második elég sötét, én egyiket se látom kövérnek. A harmadikon nincs egy túlsúlyos se.

aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Sok volt az agyoncukrozott sós-karamellás shake (Burger King).
aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
Mi van kérdező, megbántott egy reddites és most projektálsz? :D
aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hello elhízott reddites
aug. 9. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!