Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a redditezők...

Miért van az hogy a redditezők 2/3-ada elhízott?

Figyelt kérdés

A gyakorin sokkal kevesebb elhízottal találkoztam.


Míg a magyar reddit találkozóról kerültek ki képek az ott lévők több mint fele elhízott volt. Akikkel beszéltem azok nagyrésze is túlsúlyos volt vagy elhízott.


Bár van egy sejtésem mivel rengeteg pozitív visszajelzést kapnak ott az olyan válaszok hogy a kalóriabevitel és kiadás elavult mivel nem az ember nem gép, így lehetetlen számolni vagy tervezni fogyást hanem "hormonális indexet kell nézni" meg hasonló ökörségek hogy édesítő hizlal, cukor lobbi, meg a koleszterin zsír az jó csak szénhidrát ne legyen stb



aug. 4. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

A magyar társadalom jó nagy része évről évre egyre elhízottabb.


Pl.

[link]


[link]


Stb..

aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Durva!

Azt hittem hogy csökkent!

Ezek szerint minden 4. magyar elhízott...

aug. 4. 08:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"A gyakorin sokkal kevesebb elhízottal találkoztam."


Aha. 173 cm vagyok és 82kg, vagy 180cm es 60kg. Honnan tudod, hogy melyik az igaz? Mindenki azt ír ide, amit akar.

aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Utolsó küldtek képet és találkozás is volt gyakoriról.


Míg reddit már ott megakadt hogy mindig vmi nagy darab lány vagy nő volt, sokszor egy macska mellett mosolyogva.


Aztán láttam találkozó képeit ott is tiszta olyanok voltak főleg

aug. 4. 09:08
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert nekik kevésbé van életük ezeken a platformokon kívül. A fittebb emberek eljárnak sportolni, szórakozni, élik az életüket.
aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

KSH adatok?


Ja, nem, csak általnosítasz.

aug. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez olyan volt mint reddites válasz, "statisztika" "forrás" ha nincs akkor általánosítás. 🤣🤣
aug. 4. 09:17
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

#7: ez amolyan tipikus reakció, amikor nem tudod védeni az álláspontodat. Csak címkézel egy teljesen korrekt választ.


Te írtad le, hogy pusztán abból indulsz ki, akikkel Te kapcsolatba kerültél. Ez hány ember abból a több tízezerből, aki rendszeresen használja az oldalt.


Őszintén, milyen számokból jön ki a 2/3?


Nyilván a KSH-s megjegyzést szarkazmusnak szántam, de ez túlmutat a képességeiden...

aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerintem te is egy reddites elhízott egyén lehetsz, a stílus teljesen odavaló.


Követelni kimutatást online platformok súly eloszlásáról nevetséges 🤣


De egyébként ott van elérhető a kép reddites talikról minden második elhízott ,saját tapasztalat is ez.


Nem erről sincs statisztika a hvg-n illetve a 444-en, mint ahogy a norvégok bünözöséről sem a magyarokhoz képest, tehát nem létezik 🤣🤣🤣

aug. 4. 09:50
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol vannak ezek az ominózus reddit képek? Most már megnézném.
aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!