Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van, hogy a...

Szerintetek miért van, hogy a Facebook Marketplace-en a nők pózolva árulnak olcsó ruhadarabokat? Magukat akarják eladni, vagy a ruhát?

Figyelt kérdés
Értme, hogy meg akarják mutatni, hogy alakon hogyan áll, de tényleg 3000 forintos felsőket meg egyéb női ruhadarobokat kell nekik árulni? Az amúgy nem rosszul kinéző nőknek? Nincsen olyan érzésetek, hogy néhányan, nem mondom, hogy mindegyik, csak arra vár, hogy valami szimpatikus, és persze pénzes pasi, rájuk írjon?

júl. 18. 12:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

20, ugyanerre gondoltam amúgy, de ezek szerint nekik nem megy az elképzelés.


De azt sem értem, aki leírja, hogy mit tudom én, M-es méret jó a 165 cm/58 kilóra. Mert nem minden 165 centis, 58 kilós nő egyforma. Ki fenékben erős, ki hasban, ki mellben...

júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam, hogy a Marketplace az új társkereső?...

Felteszem már magam egy otthonkában. Ezeöccá.

júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon el vagy tévedve, kérdező, és provokatív a kérdés. Növelheti az eladást, jobban megmutatja magát a ruha, ha élő személyen van, és nem szőnyegen vagy fogason lefotózva. Ennyi. A kanos pasikkal viszont adódik azért gond, sajnos közülük nem kevesen társkeresőnek nézik, szexpartner keresésére használják, vagy különböző fétiseket szeretnének kiélni. Egy időben árultam én is (már jó ideje csak vásárolok), felraktam pl. fürdőbugyikat is, amiket rendeltem, de nem lettek jók (nem is magamon fotózva), többször kaptam olyan ajánlatot, hogy fizetne többet is, de hordjam pár napot/élvezzek bele. Nem mentem bele, eladni szerettem volna tisztán, nem fétiseket kielégíteni. Szóval, hagyjuk már megint a nők ekézését, meg hogy ki akarnák fogni a Jákob Zolit a Vinteden, Marketplace-en:-)

20-as: Szép számmal van mondjuk olyan is, aki stílusváltás miatt adja el, vagy impulzív vásárlás volt, és otthon már mégse tetszik annyira a frissen vett ruha, vagy rájön, hogy nincs rá szüksége, van 5 másik olyasmi szoknyája… Én szeretem, ha látok képet felvéve, de kérni illetlenség, akár jó méretileg az eladóra, akár nem.

júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
79%
Mert sokkal egyértelműbben látszik, hogy milyen felvéve az adott ruhadarab, ill. milyen testalkaton áll jól, mintha le lenne b.va az asztalra / ágyra vagy vállfára lenne akasztva.
júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam Marketről vásárolni, de látom, miket raknak fel. Ha csak le van terítve egy ruha, vagy felakasztva, néha ki sem lehet nézni, hogy mi is az. Ha fel van véve, akkor legalább jobban látszik, hogy is néz ki az a darab, kb mekkora, milyen alkatra való, stb. Ez nőknek szól. Miért olyan hihetetlen? Ha valaki kanos faszit akar fogni, gondolod, hogy Marketplacen fogja mutogatni magát fej nélkül, épp abban a rongyban, amitől szabadulni akar? Ha létezik ennyire szint alatt egy nő, remélem egymásra találtok.
júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!