Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van, hogy a...

Szerintetek miért van, hogy a Facebook Marketplace-en a nők pózolva árulnak olcsó ruhadarabokat? Magukat akarják eladni, vagy a ruhát?

Figyelt kérdés
Értme, hogy meg akarják mutatni, hogy alakon hogyan áll, de tényleg 3000 forintos felsőket meg egyéb női ruhadarobokat kell nekik árulni? Az amúgy nem rosszul kinéző nőknek? Nincsen olyan érzésetek, hogy néhányan, nem mondom, hogy mindegyik, csak arra vár, hogy valami szimpatikus, és persze pénzes pasi, rájuk írjon?

júl. 18. 12:45
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
44%
Egyértelmű.
júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted nő nélkül ugyanannyira lenne kelendő a ruha? A reklámokban, webshopokon sem azért reklámozzák a ruhákat modellekkel, mert szimplán fogasra akasztva is lenne, aki megvásárolja, hanem azért, hogy lásd, hogy áll egy élő személyen, és az sem hátrány, ha az illető szép is hozzá. Manapság már az inkább a bevált marketing, ha nem azt közvetítik, hogy egy szép nőn hogy áll a ruha, hanem azt, hogy egy kevésbé szép nőn hogy mutat, amire a "tudatos" vevő azt mondja: rajtam jobban állna.
júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
Te azokat a nőstény makákókat nőknek nevezed? Akár el is költözhetnél az USA-ba...
júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Tök mindegy, minek nevezem, a ruha nem adja el önmagát, ez tény, én is tapasztalom.
júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28%
Ezek ott magukat aruljak. Ha nem lenne egyertelmu… de ezt te is pontosan tudod kerdezo. Es igazad is van. Ezek a nok ennyit ernek. 🤫😉🤷‍♀️
júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Te most vagy egy nagyon megkeseredett pasi vagy, akihez 40 év alatt nő se ért vagy egy féltékeny kövér nő.


Valószínűleg el akarja adni a ruhát, azért veszi fel. Még mindig sokkal igényesebb, mintha gyűrötten le lenne dobva az ágyra vagy a szőnyegre, ami tiszta szösz. Nagyobb eséllyel el tudja így adni ha a paramétereket is odaírja, hogy ő maga hány centi, akkor a saját célközönsége is meg tudja találni őt, előbb elkel. De ha csak felrakja a ruhát és bárki bármit kérdez, nem válaszol a kérdésekre, nem fogja eladni. Nekem is pl Stradivariusból 34-es gatya elég, 172 centi vagyok, mellé 52 kiló. De egy zarából nekem pl 38 is kicsi, mert alacsony lányokra van ott inkább gatya, kisebb, az ülepe, jobban bevág. Minden márkának más a méretezése, máshogy fittel.

júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
10%
Én amúgy nem tudnék olyan ruhát felvenni ami egy idegen emberen rajta volt. Nem egy gettós csoves vagyok.
júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
7 akkor egyedileg varratod minden egyes ruhád? Mert a boltban minden ruhát felpróbálnak előtted. Webshopban is gyakran van olyan, hogy ami ruha nem tetszik valakinek vagy rosszul áll rajta, visszaküldi és kiküldik másnak
júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
7, lehet még nem hallottál róla, tudom tök durva komolyan, de már létezik mosógép és mosószer
júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%
5, persze, árulják magukat hogyne... Nyilván akkor vinteden, fb csoportokban és mindenhol máshol is árulják magukat azok, akik a ruhát felvéve hirdetik. Ne zavarjon, hogy ezek a helyek nőknek szólnak.
júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!