Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen mbti típus lehetek a...

Milyen mbti típus lehetek a rám jellemző dolgok alapján?

Figyelt kérdés

Pár dologból tudom hogy nem lehet megállapítani teljesen, viszont kivancsi vagyok mit tippeltek.(kognitív funkciók,mbti, ennegram)



A legszembetunobb tulajdonsagaim hogy zarkozottabb,magamnak valo típus vagyok. Akik ismernek azt mondják hogy nagyon kedves,aranyos,turelmes vagyok viszont ha duhos vagyok teljesen más leszek, csapkodok kiabalok,és sok átgondolatlan döntést hozok.

Nemtudok el hinni semmit ami nincs egyértelmű dolgok alapjan bizonyitva, ha ezt mégis el várják tőlem az nagyon tud idegesíteni.

Vagy ha valaki túl elfogult és egyszerre csak egy nézőpontot vesz figyelembe az is felidegesit.

Nincsen sok barátom, jól ki jövök úgy általában az emberekkel viszont valódi kapcsolatok kialakitasa elég nehezen megy.

Hobbijaim a setalas,roplabda. Nem birok egesz nap egy helyben ulni, szeretek jarkalni es csak ugy megfigyelni mindenfelet magam korul. Nem érzem magam érzékeny típusnak, viszont a családom szokta rám mondani.

Nagyon tudok idegeskedni egy egy dolog miatt ezért elég bizalmatlan vagyok. Állandóan megkerdojelezek mindent.

Egyes embereket vagy dolgokat egyik napról a másikra ki tudok zárni az életemből,nem szoktam a múlton rágódni. Eléggé bizonytalan vagyok magammal kapcsolatban, nem igazán látom milyen ember vagyok nehezen tudom megfogalmazni mi érdekel. Egyedül az motivál a mindennapokban hogy szeretném ha a szeretteim biztonságban lennének és boldogok legyenek.



júl. 17. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Számomra INFJ-nek tűnsz a leírás alapján.
júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ISFJ is lehet
júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én IxTP-re tippelnék, szerintem a 4. funkciód Fe.
júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
ISTP
júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez mind rám is igaz, és ISTJ vagyok.
júl. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!