Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a nyári hőségben te is...

Ebben a nyári hőségben te is álmosabb, aluszékonyabb vagy?

Figyelt kérdés
Képes lennék szinte egész nap aludni. Nem jellemző rám, de tévénézés közben is elszundítok néha. Persze, reggel úgy ébredek, mint a mosogatórongy. Valószínűleg nem piheni ki magát a szervezetem éjjel.

júl. 16. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak mozogni nincs sok kedvem.
júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elnyom ez a hőség. Nagyon tompultnak érzem magam, de rosszul is alszom. Aztán egész délelőtt csak kóválygok nem haladok sehova.
júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyok egyfolytában álmos, mert ebben a melegben egyszerűen nem tudok aludni. Éjjelente 2-3 órát alszom és ez teljesen kimerít fizikailag-lelkileg.
júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tompának érzem magam, de aluszékonyabb biztos nem, sőt, ilyen napi 4-5 órákat alszok max, többet nem tudok...
júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Annyira nem, de pont most előző este 11 órán keresztül aludtam.


Nálam pedig a meleg mellett még két tényező is rájátszik arra, hogy aludjak sokat, de így se tudok, csak ritkán.

júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aluszékonyabb nem vagyok, de a mozgás sokkal nagyobb megerőltetést igényel.
júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nyilván. Ilyenkor a bőr alatti erek kitágulnak, több vér kerül a kapillárisokba, ezzel próbál a test hőt leadni. Csak éppen ezzel kevesebb vér jut az agyba.
júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és be is vagyok lassulva, mint egy lomha medve.
júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen; szinte állandóan álmos, nyomott, lassú vagyok, és sokszor azt érzem, egy pislantásnyira vagyok attól, hogy bealudjak.
júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok aludni, de mozogni sem, lassított felvételként közlekedem egész nap. Ez természetes, mindenki belassul a hőségtől, ingerlékenyek és kimerültek vagyunk. Már az összes vázizmom odaveszett, olyan mozgáshiányom van.
júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!