Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez fáradékonyságnak vagy...

Ez fáradékonyságnak vagy aluszékonyságnak számít? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja hirtelen elkezdtem minden nap délután aludni egyet. Délelőtt elvagyok,aztán délután nagyon erős hullámokban jön rám az álmosság.

Ha mozgásban vagyok,akkor nem érzem,nem fáradok,de ingerszegény környezetben itthon nagyon kellemetlen tud lenni. Állva el tudnék aludni.

Ma mértem a vérnyomásom először, nyugalmi állapotban kb 5-10perc ülés után volt 100/65,ugy,hogy akkor értem haza. Ez alacsonynak számít? Okozhatja ez az álmosságom?

Azt hozzátenném,hogy mikor alszok egy órácskát akkor nem jön rám újra ez a fáradtság,este elég sokáig ébren tudok maradni,semmit nem érzek belőle.

Ha valami komoly betegség lenne,akkor gyakorlatilag állandóan fáradt lennék,alvás után is,ugye? (Már mindent összeolvastam a neten)

Mi okozhat ilyesmit?

Előre is köszönöm szépen!


júl. 8. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Alacsony, ettől is lehet, de a meleg és a rossz hangulat (pl: depresszió) is rájátszhat.
júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!