Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a nők átlagban...

Szerintetek a nők átlagban értékesebbek mint a férfiak?

Figyelt kérdés
A nők szülik a gyereket, és sokkal kevesebb gyerekük lehet mint a férfiaknak ami hatalmas értéket ad a nőknek. Ezt leszámítva a nő a szebbik nem, és a bűnözésben, rablás, gyilkosság, agresszióban is toronymagasan a férfiak vezetnek.

júl. 15. 16:17
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
63%
A felsoroltakhoz még hozzacsatolnám, hogs jobb illatuk van mint a férfiaknak. Férfiként én mindig is értékesebbnek éreztem a női nemet.
júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
41%
Próbáljanak meg azok a bizonyos nők férfi nélkül gyereket szülni...
júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
85%
#13 csak mert valaki tud gyereket gyártani, még nem lesz értékes ember.
júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
66%
13# nem ugyanolyan súlyú a kettő. A világ vicce, hogy a férfiak nevezik magukat a teremtes koronainak,mikozben az ő kozremukodesuk annyi hogy adnak makot,a munka oroszlánrésze meg, amiből kifejlett kisember lesz,a női test csodája. Evolúciós szempontból férfiból elég lenne pár ezer darab az egész földet benepesiteni, nőből viszont jóval tobbre van szükség hisz jóval korlátozottabb a művelet
júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
#15 Abból nem lenne nagy eséllyel vérmérgezés?
júl. 15. 19:25
 16/47 anonim ***** válasza:
16# mivel a példa elméleti igy nem gondoltam túl. Ha mindenki figyel, akkor nem😅
júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
28%

#15


Akárhogy csűröd-csavarod, a gyereknemzéshez akkor is szükség van a férfira is.

júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
50%

Pont fordítva.

N

júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
18# mondtam bárhol hogy nem?🙄
júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
A férfiak szokták feláldozni az életüket a nőkért ha lövöldözés van. A férfi csak erre jó.
júl. 15. 21:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!