Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs olyan érzésetek néha,...

Nincs olyan érzésetek néha, hogy egy szűz csaj értékesebb?

Figyelt kérdés
Ezt nem párkapcsolatokra értem, hanem általában. Nincs olyan érzésetek, hogy egy ilyen lány minden téren értékesebb és tiszteletre méltóbb?
2016. máj. 10. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Szűz vagyok, de részegen szopok... az mennyire értékes? Ne legyél már muzulmán.
2016. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ártatlanabb talán és tapasztalatlanabb. De nem értékesebb, pláne nem "minden téren". Azért még nem szent és tiszteletreméltó valaki csak mert még nem dugott.
2016. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Nem szűz lányt már 700 aranyért lehet kapni a rabszolgapiacon, de szűz nincs 1000 alatt. (Csak hogy lásd, mennyire primitív a kérdésed.)
2016. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Hát annyiban biztos sokkal jobb, hogy nem tud mindent, és ha te férfiként mondasz dolgokat akkor meglepődik, vgyis letudod nyügözni. Nem úgy mint a mai csajok többségének ideáll válogatás h már a frok méret a szempont aztán annyi
2016. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
+1 tevet hozzacsapnek meg az arahoz.
2016. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van. Arra gondolok, hogy nem fekszik le csak úgy bárkivel. Azonban egy nem szűz lány is lehet persze értékes, tehát azért mégsem ezen múlik.
2016. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
47%

Nincs :D

Ha egy farok elveszi valaki értékét, akkor nem az illető a gáz, hanem a farok meg a gazdája.

2016. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs. Ez csak egy biológiai tény. Attól még lehet valaki egy utolsó, aljas, szemét ember, hogy szűz.
2016. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érvelj akkor h miért! Hajrá!
2016. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez sztem baromság, mondom lányként. A szűz csajoknak a többsége sem azért az, mert vallásos meg erkölcsös, hanem mert nem volt lehetősége egy normális sráccal elveszíteni, aki nemcsak lyukra fut. Annyiban talán azok, hogy nem fekszenek le akárkivel... de ugyanilyen rengeteg van olyanban is, aki nem szűz már. Az, hogy vki nem szűz, nem azt jelenti, hogy mindenkivel összefekszik, aki csak létezik.


Max. annak tiszteletre méltóbb, aki vallásos, és ugyanilyen vallásos lányról mondja.

2016. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!