Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért merül ki az összes...

Miért merül ki az összes áldozathibáztatással foglalkozó kérdés női zaklatásba?

Figyelt kérdés
Mindenhol, ahol áldozathibáztatásról szóló kérdés van, kimerül a női zaklatásba, hogy "miért öltözött úgy" és ehhez hasonlóak. Másmilyen áldozathibáztatás nem létezik?
júl. 11. 10:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Jaja, mekkora provokáció azt állítani, hogy még egyetlen férfinak sem származott abból baja, hogy kettő másodpercig ránézett egy nőre. Ugye-ugye... XD

Hagyjuk már.

júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ő válaszolhatok arra hogy mi a provokáció, vagy be kell érjem azzal, amit belemagyaráztál, hogy szerinted mire írtam, hogy provokáció?


Fú de utálom az ilyeneket.

júl. 11. 11:43
 13/25 anonim ***** válasza:

Nos, akkor mi a provokáció? Rámutatni a szalmabábozásodra?

Kicsit az "újságíró kérdésekkel provokált" feelingje van ennek a beszélgetésnek. XD

júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Válaszolhatok a kérdésre is, vagy csak azok közül a variációk közül választhatok, amit felvetettél?


Igen, valóban újságírós provokációs szaga van a kérdésnek, pont általad, hogy szavakat kiforgatott példákat hozol fel, és nem hagyod a másik felet magától reagálni. Büszke vagyok rád, amiért önkritikát gyakoroltál. :) Ritka ez itt a gyakorin. ;)

júl. 11. 11:47
 15/25 anonim ***** válasza:

Lol, mekkora troll vagy. :D


A sok vinnyogás helyett akár érvelhetnél is az igazad mellet, de az már gondolom nem menne...

júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Érvelnék én ha hagynád. :D De ha van még egyéb variációd amik közül választhatok, akkor most írd le!


Mellesleg megnéztem mi az a szalmabábozást. Mi értelme van annak, hogy szalmabábozol és rám fogod? :D

júl. 11. 11:55
 17/25 anonim ***** válasza:
Hehh, nem is tudtad, mi az? :D Oks, nincs miről beszéljünk.
júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Na. Belekapaszkodsz ebbe? Jó kifogás, hogy ne kelljen válaszoljak, hogy mit tartok troll provokációnak.


De megértelek. Tudom hogy tudod hogy kínos lenne neked, ha erre reagálni és nem tudnál erre mit reagálni, csak hiteltelenül szalma bábozni, vagy kínos csendben meglapulni és elsétálni. ;)

júl. 11. 12:00
 19/25 anonim ***** válasza:
Hú remélem ebéd után 3 fokkal normálisabb leszel kérdező.
júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Normálatlan kérdésre nem tudok normálisan válaszolni Primitív.
júl. 11. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!