Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önelégült és nárcisztikus-e a...

Önelégült és nárcisztikus-e a mostani fiatal (20-as, 30-as) generáció?

Figyelt kérdés

júl. 6. 09:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, rettenetesen. Elvárnak egy csomó dolgot, de tenni lusták érte, csak a szüleikre mutogatnak. Elég ezen az oldalon olvasgatni.
júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem 30-ig bezárólag. A saját korosztalyomban (30 evesek) azt látom, hogy 1-2 olyan ember van, aki el volt kényeztetve és ezért nagyon nagyra van magával, de a többségnek nem volt fenékig tejfel gyerekkora, sokunk igenis megszenvdte az életet és tudha értékelni az apró dolgokat.


Pár évvel fiatalabb generáció már másabb, sokan elvárnak mindent, a 20-22 évesekről meg nem beszélve, sok köztük a kis beképzelt flegma takony, aki azt hiszi, ő sz.rta a spanyol viaszt, meg úgy beszélnek az emberrel, mintha a seggükből rángatták volna ki.


De hangsúlyozom, hogy rengeteg kivétel van, nekem is vannak egész fiatal, 20-22 éves barátaim, akik nem ilyenek.

júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

Boomer korú vagyok, de a korombeli vén majmok, teljesen el vannak tévedve, a politika adja alájuk a lovat, a pofájuk, mint a bécsi kapu, az önérzetük, mint egy kolhozparaszté.

Rosszindulatú, önző banda.

A fiatalok cukik. Okosak, világlátottak, nyelveket beszélnek és segítőkészek.

Az én környezetemben ilyen színvonalas fiatalok vannak, a gyerekeim és a barátaik, osztálytársaik, egyetemi csoporttársaik.

Majd csak kihalnak ezek a vén, buta, IQ=0 véglényék egyszer.

júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fiatalok cukibbak. Simán vacak ruhákban megjelennek, nincsenek oda a márkáért, boomerek között tele van olyannal aki azzal akarja kompenzálni az öregségét hogy ő hu de menő, sokan ilyen lenézőek. Bár fiatalok között is de még azért annyira nem foglalkoznak ezzel nem a mindenük a pénz, beveszik azokat is akiknek nem megy annyira jól. Boomerek: Nem egy nem kettőtől hallottam hogy az ő baráti körét megválogatta, nekik jól megy, nem kell fillérezniük sóórolniuk nem vesznek "gagyit", ruhában kocsiban nyaralásban megy a rongyrázás, de még azoknak is akiknek amúgy ez csak kölcsönből megy vagy úgy hogy lenyúlnak másokat.
júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Amúgy vagjatok, hogy a Boomerek 60-70 éves korosztaly? Kb örülnek, ha lyuk van a fenekukon, nem ők a rongyrazo generáció.


Szerintem akik gázok, az a mostani újgazfag fiatal anyuka-apuka korosztaly (35-40) évesek, elkenyeztetett semmittevo anyukak terepjaroval hordják meg a sarokig is a gyereket, nehogy ellopjak, közben alig lát ki a napszemuvegbol. Kocsi nélkül két lépést se tesz, vállalkozó férje a segge alá tol mindent, neki meg még érettségije sincs, csak felcsinaltatta magát, hogy minél több CSOKot kapjanak. Rohan a mukormoshoz, muszempillashoz minde héten, mert mást nem tud felmutatni, hat legalabb villogjon a tobbi agyhalott anyuk elott. Buta, ízléstelen népség.

júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"A „boomer” kifejezés azonban a fiatalabb generációk között már nemcsak a baby boom generációt jelöli, hanem az idősebb embereket általában, vagy akár egyfajta megvető és negatív árnyalatú kritikaként is használható."


Ezt találtam valahol, én is ezt igazából kb 38-40-től felfelé hallottam emlegetni eddig.

júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

25.

Na, jó igazad van, de most a fiatalokról van szó.

35-40 fölött már nem az a fiatal, mint a 20-30-as, akikről a nyitó szól.

júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!