Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egyre több...

Miért van az hogy egyre több tinédzser így viselkedik? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nap mint nap (szinten tinédzserként mondom) tapasztalom hogy egy baráti társaság csakis akkor tud nagy nehezen összehozni egy találkozót, amiben minimum az ivás van. Mindenkinek alapból van szabadideje, egyszerűen csak lusták válaszolni, a legnagyobb problémájuk a legtöbbnek hogy kevesebb az instakovetojuk mint akiket követnek. Diagnosztizaljak magukat mentális betegségekkel úgy hogy az orvost is lusták meglátogatni. Nincsenek határaik. Elvarjak hogy mindenki foglalkozzon velük és brutálisan toxikusak egymással. Csakis azért maradnak baráti társaságokban mert nem tudják elképzelni az életüket egyedül. Lehetséges hogy ezért is sok ember nem szereti a felnőtt eletet? Mert kiderül hogy felelősséggel jár a tettük?

Miért nem jut sokuk eszébe mondjuk egy egyszerű piknik vagy kirándulás alkohol és drog nélkül? Festegetes a szabadban vagy akár együtt kinectezes. Miért mindig az ivászat, a hangoskodás és a megfelelés?



júl. 4. 23:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amikor tini voltam, olyan 15-16 körüli (ami lassan 10 éve volt), akkor is az alkohol volt az, ami leginkább összefogta a csapatot. Ki is lógtam emiatt, mert én nem is foglalkoztam ilyennel, illetve felnőtt fejjel is csak nagyon, de nagyon ritkán iszom.

Ez a legelterjedtebb, legkönnyebb módja a bulizásnak, sajnos, és talán az egyik legelérhetőbb is. Nem kell hozzá nagy szervezés, sok dolog, és máris meg is tapasztalhatják. Sokakat pedig tényleg nyomaszt, hogy látják, hogy a többiek ebben élik ki magukat, ők meg nem, és úgy érzik, egy rakat dologból kimaradnak, mert nincsenek ott.

júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Már a 70-es években született tesómék is így viselkedtek. Nem kell mai fiatalozni
júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!