Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha így viselkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha így viselkedik a fiú? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval...van egx fiú, aki a hátamnál ül és ovi óta ismerem.Egy idejd folyton bökdös a ceruzájàval( rossz az aki rosszra gondol) és dolgozatok alatt mindiv tőlem kér segítséget.A múltkor meg is simogatta a karomat(?).Szoktunk néha beszélgetni.Meg kézimunka órán is engem kér meg, hogx magyarázzak mev segítsek neki.Mit akar¿ Vagy csak játszik¿

2015. nov. 29. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

"Meg kézimunka órán......"


:DDD Érdekes óra lehet. xD

2015. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg akar fektetni vagy tetszel neki :D Hajra ezt neked kene valahogy kideritened hogy melyik a ketto kozul
2015. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiakarja nyalni a puncid.
2015. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyszerű: felkeltetted az érdeklődését. Két dolog lehet. Beszari, és nem meri megmondani ezt, nem hív el sehová emiatt; vagy pedig csak dugni akar, de akkor is bénán közeledik. Tessék megkérdezni tőle ezt. Mit, miért csinál. És akkor lányos zavarában talán előadja. Ha meg nem, akkor tessék közömbösnek lenni, az ő baja, ha nyuszi.
2015. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A ceruzával való bökdöséskor eszembe sem jutott volna semmi rossz, de a kézimunka órához bezzeg semmi kis magyarázatot nem fűztél......:D
2015. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Naaa.Komolyság emberek.Egyébként 14 éves vagyok.
2015. nov. 30. 11:18
 7/8 anonim válasza:
Na, nyugi. Kisasszony. De, komolyan. Az, h. ideírod a korod, annyira felesleges. Értetted, mire gondol az, aki rosszra gondol. Nyilván. Mink meg azt nem szoktuk érteni, hogy a sok korod-béli mégis miért nem szűz már? Tehát érthető, h. sokan "rosszra" gondolnak. Mindenesetre tényleg sok nyolcadikos fiú már intézkedik, mert nem fér bele a gatyájába. És ez nem nevezhető sem komolyságnak, sem komolytalanságnak. Generációs ill. evolúciós probléma. Minden felgyorsult, skacok.
2015. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én csak viccből írtam azt, amit írtam és sztem természetes hogy értem a dolgokat, mert nálunk a suliban egy évben min.2-szer van felvilágosító óra, ráadásul minden lány képben van, mert a fiúk "felvilágodítottak" minket, úgy a maguk módján.És egy olyan katolikus iskolába járok, ahol a diákokat úgy nevelik, mint a szenteket.

Ez a fiú pedig amúgy is nagyon gyerekes és éretlen.Mint az osztálytársaim nagyja.10,8 illetve 4 éve ismerek egyeseket és ilyesmi meg se fordulna a fejükben.

Köszönöm a válaszolóknak a válaszokat.:)( de csak azoknak, akik nem OFFoltak.):*

2015. dec. 2. 00:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!