Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az szégyen, ha valaki olyan...

Az szégyen, ha valaki olyan típusú, hogy nem lehet vele együtt élni?

Figyelt kérdés
A társadalomban ezt nagyon ciki dolognak tartják, ha valakiről így beszélnek, az nagyon negatív dolgokat jelent. Pedig lehet, hogy az illető teljesen hasznos tagja a társadalomnak, dolgozik, él szociális életet, csak éppen nem annyira szeret máshoz alkalmazkodni. Az igazából nem bűn és nem is kötelező.

júl. 2. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az, akkor én most nagyon szégyellem magam.

N

júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az.
júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen, szégyen.

Én laktam ilyen emberrel közös kollégiumi szobában. Rémálom volt. Örültem, amikor félévkor volt némi mozgás (kirúgtak néhányakat) és másik szobába tudtam kerülni.

Aki nem hajlandó alkalmazkodni, az még munkatársnak sem jó.

júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
A nem lehet vele együtt élni általában valami tevékeny rombolást is feltételez. tehát az ilyen emberekkel nem az a baj, hogy elbújnak a szobájukban, és szökőévente bújnak elő, hanem hogy veszekednek, hangoskodnak, kuplerájt csinálnak, kárt és bajt okoznak a többieknek.
júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem szégyen, igen.
júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
81%
Nem szégyen az, nem lehet mindenki szociális pillangó. Amíg nem zavar másokat ezzel, addig nincs gond. Ha kényszerhelyzetben van, pl. koliban kell laknia akkor meg megszokik vagy megszökik.
júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

"Ha kényszerhelyzetben van, pl. koliban kell laknia akkor meg megszokik vagy megszökik."

Vagy egyik sem, hanem másnak teszi pokollá az életét.

júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szégyent azért érzünk, mert rosszat tettünk. Szerintem az, hogy egyedül élsz, mert nem akarsz máshoz alkalmazkodni, az nem rossz dolog, nincs mit szégyellni rajta. Szégyenre azok a dolgok adhatnak okot, amiket alkalmazkodásképtelenségedben teszel.


Ami talán morálisan kérdéses, hogy valaki inkább él egyedül, mint változtasson saját magán.

júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Összességében a társadalom szerint igen, gáz, de ha a társadalom egy-egy szegletét kérdezed meg, akkor inkább pont, hogy neki (azaz azzal ért egyet, aki nem tud a másikkal együtt meglenni) ad igazat.
júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem az.


A gáz inkabb az, hogy a k_va magas albérletárak nem teszik lehetővé, hogy egyedül élhess.

Így boldogíthatsz másokat. Neked se lesz jó és nekik se.

De muszáj mert rá vagytok utalva anyagilag.


Ugyanebben a cipőben vagyok. Nekem nincsenek már nagy álmaim. Csak hogy ki tudjak fizetni egy élhető albérletet egyedül.

júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!