Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tudományos emberek miért...

A tudományos emberek miért olyan agresszívek a vallásos emberekkel szemben? Ostobaság a hitük, mese stb... Engedély nélkül mondja el. Mint Dr. House!

Figyelt kérdés
júl. 2. 10:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor ő nem igazi vallásos ember, mert a vallásos embernek megkell a másikat győzni, hogy ne kerüljön a Pokolba.
júl. 2. 20:33
 12/16 anonim ***** válasza:
Miről szól a vallásod?
júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Egyetlen keresztényről sem tudok, aki folyton meg akarna téríteni másokat, ateistából viszont nem egy ilyennel találkoztam már. A szektásokkal (jehovák, hitgyüli, stb.) persze más a helyzet, de azok nem keresztények. A kérdező is vagy szektás, vagy troll.
júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3. típust mondok. Nekem meg olyan hitem van, ami mellett utálom az egyházat. :-) Jézus pedig egyáltalán nem buzdította a népet arra, hogy terjeszteni kell az igét. Ezt az egyház találta ki saját önző céljaira. Pokol sincs úgy, ahogyan az egyház hirdeti. Lucifer pedig nem gonosz sátán. Úgyhogy az ilyennel pontosan probléma van.
júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#13-as ateista nem tud másokat megtéríteni, mert hát ugye nem hisz istenben, így pedig nehéz lenne hittérítést végezni.
júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Tudod nagyon jól, hogy mire gondolok, csak kötözködni akartál.
júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!