Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tudományos emberek miért...

A tudományos emberek miért olyan agresszívek a vallásos emberekkel szemben? Ostobaság a hitük, mese stb... Engedély nélkül mondja el. Mint Dr. House!

Figyelt kérdés
júl. 2. 10:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Akkor te nem vagy igazi ateista.
júl. 2. 10:55
 2/16 anonim válasza:
76%

Az ateista tudományos enberek nyilván azért olyan agresszívak a vallásosakkal szenben, mert szégyellik, hogy kénkőszagúak, kilóg a szarv a kalapjuk alól, és nem tudják hová dugni a hosszú farkukat.

Na ez így jó válasz lesz neked, kedves kérdező?

júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
júl. 2. 11:01
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
" Engedély nélkül mondja el.".. részt nem vágom mire vonatkozik.
júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Kólauborkával ***** válasza:
83%

Én csak azért nem szeretem a vadhívőket, mert számomra nincs különbség egy hívő győzködése a hitéről, meg a között, mint amikor 2db 10éves arról vitatkozik, hogy a Sailor Moon vagy a Dragon Ball, esetleg a Pokemon a jobb rajzfilm.

Egy rendes igazi hívő az én szememben nem prédikátor, nem akar meggyőzni senkit, csak hisz és az általa gondolt leghelyesebben cselekszik, de egy átlagos hívő ilyet nem tud, hangoskodik, prédikál és persze én vagyok a hülye meg a hitetlen, sátán szolgája, ha nem értek vele egyet. Ilyenkor szánom is Istent, hogy milyen emberek követik, ennyit megadok neki, még akkor is, ha szerintem nem létezik.

júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jézus parancsoltaba küldetést!

Akár tetszik, akár nem.

júl. 2. 11:56
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Akkor viszont el kell fogadni a vallásosoknak, hogy : amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten..
júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
A média keresztényellenes uszítása miatt. A valóságban az ateisták sokkal agresszívebben próbálnak téríteni, mint a keresztények.
júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
A tudományos manus legalább alátámasztja azt, amit mond, míg egy vallásos egy állandóan csak kitalált, meseköteg alapján próbálkozik.
júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Én ateista vagyok és van vallásos kolléganőm. Jól kijövünk és soha nem vitáztunk még semmin, mert mindketten elfogadjuk a másikat olyannak amilyen. Ő tényleg egy csodálatos ember. Hasonlóval sem találkoztam hívők között, mert ő semmit nem akar a másikra erőltetni, viszont mikor kérdeztem normálisan válaszolt. A legkedvesebb ember, akivel életem során találkoztam, de ilyen tényleg nagyon ritka.
júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!