Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki egyedül él az hogy oldotta...

Aki egyedül él az hogy oldotta meg ha nagyon fetreng betegség miatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem végtelenül magas láza van, pl influenza, vagy volt a covid miatt rosszul van stb, és még fel sem bír kelni az ágyból.

júl. 1. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha ennyire súlyos akkor orvost kéne hívni, ezen családtag/lakótárs se tudna segíteni..
júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Valakit megkérsz, hogy menjen el zacskós levest (vannak finomak), és félkész ételeket venni. Ha nincs ismerősöd sem, akkor vannak üzletek, amelyek vállalnak házhozszállítást, vagy rendelsz valahonnét kaját. Ha enni és inni már tudsz, és minimálisan mozogni, akkor túl lehet élni. Szerencsére ritkán beteg annyira az ember, hogy meg se tudjon mozdulni.
júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt velem ilyen mióta egyedül élek, akkor összeszorítottam a fogam és felkeltem kaját készíteni. Szerencsére mindig van tartalék, úgyhogy csak egyszer kellett lemennem a boltba a (ha jól emlékszem) három nap alatt. 40 fokos lázam volt és rázott a hideg, mellette még hánytam is, úgyhogy a nagy főzőcskézésem kimerült a vajas főtt krumpliban, instant levesben és fokhagymás piritósban. Aztán barátnőm jól lecseszett hogy miért nem szóltam neki ha ennyire rosszul vagyok, mert átjött volna segíteni. Szülőknek sem szólnék soha, mert ők is csak túlizgulnák a dolgot, inkább összeszedem minden erőmet és megoldom egyedül. Nagyon megalázó kiszolgáltatottnak lenni, inkább szenvedek mint hogy segítséget kérjek.
júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3 igen kb erre gondoltam én is, velem 2szer volt egyszer h1n1 influenza, majd a covid. És én sem szerettem volna a hazatelefonálni, még megfertőzöm őket....
júl. 1. 15:00
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
2-es: ha ilyen beteg vagy és zacskós levest eszel, még betegebb leszel töle!
júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Covid alatt voltam nagyon beteg. Láz, hányás, gyengeség, rosszullét stb.

Wolt-on keresztül rendeltem levest néha, de azt sem tudtam megenni.

Nagyon kiszolgáltatottnak éreztem magam. De főleg azért, mert egyedül feküdtem pl. az előszobában, mert miután megjött a wolt futár ( természetesen érintkezésmentes kiszállítást kértem) nem tudtam visszammenni még a nappaliig sem, nemhogy a hálószobába.

Nem tudom meddig feküdhettem a földön.

De az étkezést, ha az embernek már van étvágya, akkor Wolt vagy Foodpandán keresztül meg tudja oldani, ha nincs ereje főzni.

júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6 mintha magamat olvasnám, igen, csak én bealudtam és éjszaka mentem ki a kajáért :)
júl. 1. 15:17
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Én erre a célra tartok az éjjeliszekrény fiókjában mindenféle gyógyszereket, meg konzervkaját itthon, hogy ha nagyon rosszul vagyok, akkor ne legyen belőle probléma, hogy nem tudom elhagyni a házat. Nyilván ha nagyon-nagyon rosszul lennék, kihívnám az ügyeletet, de ilyen még sosem volt.
júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Nálam reggelre ellopták volna a kaját, ha nem megyek érte ki, így muszáj volt :))
júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit OFF: én kifejezetten örülök, ha egyedül vagyok betegség esetén és nem sürög-forog körülöttem senki kelletlenül.
júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!