Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért teljesítenek jobban a...

Miért teljesítenek jobban a lányok ebben a botrányosan rossz magyar oktatási rendszerben, mint a fiúk?

Figyelt kérdés
Csak azért mert szorgalmasak? Vagy jobban bírják a monotonitást?

jún. 24. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Ez az oktatási rendszer nem botrányosan rossz.


És valószínűleg szocializáció: a nőktől jobban elvárt a megfelelés, a fiúk lehetnek rosszak stb.

jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nőkent nem esett nehezemre odafigyelni, megcsinálni a házit stb. Valahogy adott volt erre az önfegyelmem. Valószínűleg a fiúk többségének nem tantermi, hanem cselekedve tanulás lenne a megfelelő.
jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Pontosan azért, amiért botrányosan rossz.

A tekintélyelvű, frontális, magoltatós, maradj csendben, csak akkor szólalj meg, ha engedélyt kapsz, gondolkodni és kérdéseket feltenni tilos.

A megfelelési kényszeres, alázatosok mekkája és a legtöbb nő, már csak neveltetésénél fogva is ilyen.

Azért vannak remek sulik, az én gyerekeim is ilyenekbe jártak, járnak, csak sajnos kevés.

jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Nagyon jól megfogalmaztad.
jún. 24. 10:04
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

Kislanyoktol szinte elvaras a kituno bizi. Mig a fiukra legyintenek.

Nem tudom miert van igy.


Kislanyos ismeroseim mind kituno bizit var el a gyereketol.

Mikor mondtam h az enyem 4 est kapott olvasasbol es matekbol legyintettek , hogy nem baj hát fiú...


Nyilvan nem baj szerintem sem. De nehogymar harmadikos szinten kulonbseg legyen a nemek kozt. Ugyan ugy meg kell tanulnia olvasni egy fiunak es egy lanynak is.

Nem az a gondom , hogy az en fiam 4 est kapott , hanem az, hogy az o lanyaiktol elvaras az 5 os.

jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Valószínűleg ez a régi társadalmi elvárás szépen belénk égett, s adjuk tovább generációról generációra.
jún. 24. 10:34
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem azért mert a fiúknak annyi idősen elkezd nőni a fütyijük és utána már csak azzal gondolkodnak főleg, minden más lényegtelen.
jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

7. :D

Hidd el a lányokkal sincs mindegyikkel bírás, amiket mesélnek lányos szülők...

Az én fiaim, meg akiket ismerek szentek. :D

jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
18%
Férfiak amint tudnak, már szarnak az iskolai bullshitre és mennek pénzt keresni...
jún. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Azok nem férfiak, hanem lúzerek.

A férfi tanul, hogy minél képzettebb, sikeresebb, pénzesebb legyen az életben, nem pedig egy iskolázatlan, 50 éves korára leharcolt melós.

jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!