Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem fura, hogy hírértékű,...

Nem fura, hogy hírértékű, hogy nagyobb fiúk megvernek egy kisebbet és elvették a labdáját?

Figyelt kérdés

[link]


Meg hogy javítóintézetbe kerül az elkövetkő?

Abszolút ne értestek félre, nem tartom ezt jó dolognak!!

De ez kábé "mindennapos" volt mindig is, nem? Régen is, ma is... Semmiképp se olyan, hogy megjelenik az újságban, meg javítóba küldik az elkövetőt, hanem hogy amint kiderül, otthon jól leszidnak, elküldenek a gyerekhez bocsánatot kérni meg visszaadni neki a labdát. Vagy ha iskolában történik, akkor osztályfőnöki/igazgatói jár érte.

Pl anyukám egy általános iskolában dolgozik, naponta 20 ilyen cikket lehetne írni csak abból az 1 iskolából. Meg ha visszagondolok arra, ahova én jártam a 90-es években, hát ott is.



jún. 23. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem
jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azt nézem hogy tele ez az oldal szenzációhajhász forrásmegjelőlés nélküli cikkekkel, szóval akár full kamu is lehet.
jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

teljesen igazad van


ez a "média"...

jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Ebből is látszik, hogy az emberek egyáltalán nem foglalkoznak az önvédelemmel és alapvető dolgokkal sincsenek tisztában.
jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem fura.
jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2: asszem a telexen láttam először, csak azt nem tudtam visszakeresni... De szerintem nem kamu.
jún. 23. 16:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Aki szerint nem fura, kifejezhetné az okát :) Tehát tényleg egy mindennapos eseményről van szó, napi húszezer cikket lehetne írni gyerekek balhézásairól és minden városban lehetne egy 100 fős javítóintézet, ha minden verekedős kamaszfiú ott kötne ki egy ilyenért.
jún. 23. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fura, de találkoztam nem egy olyan honlappal, hírközlővel, ahol piszlicsáré dolgokról (nem szeretném ezt azért elbagatellizálni, de tény, hogy elég sok dolog mellett mégis eltörpül ez az eset) akkor írtak cikkeket, amikor nem tudtak mást leközölni. De valamit mégis ki kellett pakolni, csak nem volt jobb kéznél.
jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Uborkaszezon.
jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!