Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik nagyobb...

Szerintetek melyik nagyobb hátrány párkeresésnél?

Figyelt kérdés
Én sajnos 170 cm 70 kg-os alacsony és kancsal pasi vagyok, arra lennék kíváncsi hogy ha nem lennék kancsal és csak alacsony lennék vagy ha kancsal lennék de 185 cm akkor melyik külső tulajdonsággal lenne egyszerűbb az ismerkedés?

máj. 19. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Alacsony pasas de nem kancsal
Magas pasi de kancsal
Magas és jól kinéző pasi, saját lakás, autó és jól fizető munkahely
Alacsony pasi aki egzisztenciával rendelkezik
Én aki alacsony vagyok és kancsal és minimálbérért dolgozok :(
20 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt megkérdeznétek hogy belső tulajdonságot miért nem tettem a szavazásba bele azért mivel a mai világban a külső és az anyagiak az elsődlegesek!
máj. 19. 09:22
 2/15 A kérdező kommentje:

"Magas és jól kinéző pasi, saját lakás, autó és jól fizető munkahely"

Éreztem hogy az első szavazat erre megy! külső és pénz!

máj. 19. 09:27
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Vannak alacsony chadek is.
máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

"Szerintetek melyik nagyobb hátrány a párkeresésnél?"


Kis farok, üres buksza... 🤷‍♂️🤷‍♂️

máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a legnagyobb hátrány az önbizalom hiánya!
máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

De sok sebből vérzik ez a kérdés xd


Kezdjük ott hogy köze nincs a választható opcióknak köze sincs a kérdésben leírtakhoz. Olyan mintha azr kérdeznéd, hogy inkább füvet vagy fát ennénk, de a steak is a felsorolt válaszok között van.


A másik, hogy az elsődleges szempont nem a külső, az csak az első szempont mert azt látják meg először mások. Főleg amúgy párkeresésnél a belső sokkal jobban számít de ezek szerint te is csak szexre hajtasz.

máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Mik ezek az ostoba kérdések?😂😂😂😂
máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Látom a trollok is megérkeztek! 6-os! Én nem a szexre hajtok de ha én 70 kg vagyok akkor nem egy 110 kg-os nővel tervezek összejönni. Én nem olyan vagyok mint a nők többsége hogy a tökéletes pasi kell nekik nekem annyira hatalmas igényeim és elvárásaim nincsenek. Amúgy meg mindenki szexel vagy szeret szexelni úgyhogy ezt nem értem amit írtál. Szex az egy természetes dolog a lét és faj fenttartáshoz.

7-es! Szerintem itt mindenkinek joga van azt kérdeznie amit csak szeretne sokszor a válaszadók még ostobábbak mint a kérdést feltevők! ;)

máj. 19. 11:21
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg 6-os az a tökös pasi aki igen is megmondja hogy ő csak szexet vagy egyéjszakásat szeretne és a társkereső oldalakon nem veri át a nőket, hogy komolyat szeretne de csak szexelni akar.
máj. 19. 11:23
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazán értem mire gondolsz 8as, most akkor pasi vagy vagy nő?


Nyilvan mindenkinek lehetnek igényei meg preferenciái, de onnantól kezdve hogy nem undorodsz a másik kinézetétől, hanem mondjuk semleges a külső temakör ki is van pipálva, onnantól a belső számit mert a kapcsolatban az a mozgatórugója. Persze aki csak szexet akar annak a külső a legfontosabb, ezért írtam hogy valszeg te is szexet akarsz csak mert egyértelműen az jön le -de javíts ki ha tévedek- hogy neked a külső a legfontosabb a másikban.


Igen, az emberek nagyja szexel, vagy szeret szexelni és ez tök természetes, nem írtam hogy nem az, vagy hogy baj lenne vele. Csak azt állapítottam meg hogy te mást nem szeretnél, csak szexet.

máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!