Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik nagyobb...

Szerintetek melyik nagyobb hátrány párkeresésnél?

Figyelt kérdés
Én sajnos 170 cm 70 kg-os alacsony és kancsal pasi vagyok, arra lennék kíváncsi hogy ha nem lennék kancsal és csak alacsony lennék vagy ha kancsal lennék de 185 cm akkor melyik külső tulajdonsággal lenne egyszerűbb az ismerkedés?

máj. 19. 09:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
168 cm magas, 35 éves vagyok. Átlagos kinézetű. Van hitelmentes lakásom, autóm, garázsaim, kb. 100 milliós örökségem. Gyári munkás vagyok, de egész jól keresek, és első munkahelyemen dolgozok. Mégsem volt hosszú kapcsolatom, a legutóbbi is mindenkinek írkált a neten, aztán kihajítottam.
máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jól tetted!
máj. 29. 16:04
 13/15 A kérdező kommentje:
Ilyen ember nem érdemelt meg téged!
máj. 29. 16:05
 14/15 anonim válasza:
79%

Sok alacsony lány van, a 170 centi nem olyan alacsony szerintem.

Én 163cm vagyok, párom szintén 170cm körül.


Ha már kinézetről van szó, szerintem fontosabb az arányosság. Nem kell hogy ki legyen gyúrva, vagy szálkás legyen, szimplán csak essen az egészséges kategóriába.

Ezen kívül bármilyen jól is néz ki egy férfi ha nincs kellő önbizalma. Hiába tetszett egy pasi, ha nekem kellett pátyolgatnom a lelkét (kezdetektől fogva) bátorítani, hogy merjen közeledni az kuka. Nem tudnék együtt lenni egy olyan pasival aki tart tőlem, aki mellett maszkulinnak érzem magam.


A munka pedig munka. Elég ha az ember büszke arra, hogy tisztességesen el tudja tartani magát/ családját. Ettől több nem kell.


Fel a fejjel, vannak normális nők csak pont azoknak nincs feltűnési viszketegségük így nehezebb megtalálni őket.

jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14-es! Van benne valami amit írsz. ismerősöm mondta nekem hogy ha több önbizalmam lenne és mernék közeledni a nők felé akkor sok nőm lehetne. Viszont én arról nem tehetek hogy régen a nők lerombolták az önbizalmamat.
jún. 12. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!