Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hátrány, ha egy férfi...

Az hátrány, ha egy férfi szerény, visszahúzódó?

Figyelt kérdés

jan. 3. 04:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Saját tapasztalatom szerint igen. Az élet minden területén hátrányban vagyok emiatt.
jan. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Férfiként úgy tapasztaltam: igen.

Azok a menő férfiak (felnőtt férfiakról és nőkről beszélünk, nem tinikről), akik állandóan szórják a poénokat, pajzánul, átvitt értelemben beszélnek a közösülési formákról, valamint a szóhasználatból is sejthető, hogy nem túl sokra tartják a nőket, csak a testüket szeretik.

Mégis bejön eme szóhasználat a nők jelentős többsége esetén.

jan. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Az hát. Biztos van aki nem ezt várja, de a férfiaktól általában azt várják az emberek hogy férfiak legyenek. Magabiztos, határozott, kezdeményező, stb. Ha te ebbe nem esel bele akkor megszívtad, tapasztalat.
jan. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát figyelj, így én pl a helyi közösségből kapásból kiesek, viszont más része meg nagyon is elfogad.

Írják itt, hogy ez hátrány női szemmel. Nem éppen, itt Nógrád megyében csóri csajoknak gondolom már elegük van a helyi kreténekből.

De ha olyan nőknek akarsz megfelelni, akik a tirpákokra buknak....nem fogod magad jól érezni haver.

jan. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Attól függ mitől húzódik vissza.
jan. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Igen hátrány. Én menő, belevaló, védelmező bőrkabátos, inges fenevadakat szeretem.
jan. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Társkeresésnél mindenképpen hátrány.

A nők a domináns, nagydumás tahókra izgulnak, akik megpróbálnak "kedves tahót" csinálni, utána meg nyiválkolni, hogy a tahó bunkón bánik velük és nincsenek normális férfiak.

Sztem férfitársaságban is sokszor az, de ez főleg attól, hogy a magyar egy elég elmaradott társadalom sok prolival, és az legtöbb férfitarsaságban úgy néz ki a beszélgetés, hogy üvöltözünk, másokom élcelődünk, bzmegolunk.

jan. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Teljes mértékben. Mert mindenki kihasználja.
jan. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Igen, legalábbis nálam. Szeretem, ha egy férfi határozott és lehet vele beszélgetni, van véleménye és kiáll mellettem, ha kell.

Amikor még randiztam, nem volt kiábrándítóbb annál, minthogy végig én kérdezgettem és vezettem a beszélgetést, mert harapófogóval kellett kihúzni belőle mindent, csak a kummogatás meg az "értem"-ezés ment.

jan. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy az.
jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!