Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagosan mennyi idő alatt...

Átlagosan mennyi idő alatt készülsz el reggel?

Figyelt kérdés
jún. 19. 13:42
1 2 3
 11/22 Metionin ***** válasza:
100%
#9. Én pont tegnap bosszankodtam rajta, hogy a rohadt napallergia miatt elveszítem azt a plusz időt a fényvédő felkenésével és amíg várok hogy beszívódjon öltözés előtt, amit amúgy nyernék azzal hogy csak 1 ruhadarabot meg a szandált kell felvennem.
jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

1-15 perc.

Este kikészítem a másnapi ruhám, mert sajnos szeretek aludni, így amiatt nem kelek korábban, hogy ruhákat válogassak. Nem sminkelek, egy szempillaspirált használok összesen. Hajamat általában összefogom, fogat mosok aztán ennyi.

29N

jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha az ember nem akar különösen csinosnak lenni, akkor gyorsan megvan ez.

Reggel levinni a kutyát nem kell úgy kinézni mint egy irodai munkanapnál.


Egy frizura, smink, nyilván jobban néz ki mintha csak kiesnél az ágyból. De ez nem manifesztálódik az emberre csak úgy.


Kérdező gondolom te is máshogy festessz csak úgy felkelve, mintha zuhanyoznál, bortválkoznál, kivasalnád az ingedet, és kitisztítanád a cipőd. Időgép meg nincs otthon senkinek.


Ne akarj magadnak irodista csajt, és akkor nem fog annyit készülni.

jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%
#13 Irodában dolgozom és nem készülődök egy órát reggelente. Ahhoz, hogy jól nézzen ki az ember, nem kell hetven réteg vakolatot felkenni vagy kifésülni a három méteres műszempillát 😃
jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%
Èn is irodában dolgozom, a ruhákat nem reggel állok neki kivasalni, reggel már csak felvenni kell, sminekelni csak minimálisan szoktam. Szerintem sem indokolt az egy óra, de kinek hogy konfortos.
jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Metionin ***** válasza:
#13. Simán bemennek a gyárba is a csajok full kikészítve, anno ahány helyen melóztam, mindenhol sminkeltek a fiatalabb csajok. Ugyanígy egy irodában sem sminkel mindenki meg nem csinál frizurát.
jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ma már az irodai munkák sem arról szólnak, hogy kiskosztümben, magassarkúban kell kényelmetlenkedni egész nap. Biztos van, ahol ez elvárás, de nálunk pl., ahol nyolc informatikussal és fejlesztővel dolgozok együtt, bőven megfelel a farmer is :-)
jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%
Attól is függ kocsival mész e, mert ha a kocsiban benne van a fél életed, komplett gardrób és fürdőszoba, valamint élelmiszer tartalékok klíma, fűtés és hasonlók, és ez megtalálható a munkahelyen is, akkor ehhez tényleg elég csak elhagyni a lakást és kész. Ha valaki mondjuk vonaton, buszon is fog aszalódni, vagy nehezebb eljutnia a helyre ahol mindenféle viszontagságok várhatóak, akkor lehet meggondolja hogy mit vigyen mit vegyen fel és nemcsak beszór mindent a kocsiba aztán pattog hogy hol a nő.
jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#10

Nekem bő egy óra:

- megmosakodok, krémezek

- megcsinálom a hajam

- felöltözök

- bepakolom a táskám

- bepakolok egy mosást, beidőzítem a kenyérsütőt vagy felpakolok a földről porszívózáshoz, ilyesmik

- megnézem a forgalmi infókat, időjárást, stb

- télen plusz idő mire beöltözök kintre, ennyiből jobban szeretem a nyarat :D

jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%
45 perc felett, fiú vagyok
jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!