Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagosan mennyi idő alatt...

Átlagosan mennyi idő alatt készülsz el reggel?

Figyelt kérdés
jún. 19. 13:42
A kérdező szavazást indított:
1-15 perc, férfi vagyok
16-30 perc, férfi vagyok
31-45 perc, férfi vagyok
45 perc felett, férfi vagyok
1-15 perc, nő vagyok
16-30 perc, nő vagyok
31-45 perc, nő vagyok
45 perc felett, nő vagyok
29 szavazat
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A 16-30 perces hölgyet szeretném feleségül venni :)
jún. 19. 13:49
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

#1

Elég alacsony a mérce.

jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Túloztam nyilván, de nagy kincs az ilyen nő. Mindig mindenhol várni kell a legtöbbre.
jún. 19. 13:53
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

1-15 perc alatt. Nem sminkelek, nem variálok órákig, hogy mit vegyek fel. Előző este kikészítem, amit másnap felveszek; megmosakszom, megmosom a fogam, megfésülködök, felöltözöm és kb. indulásra készen is vagyok. Igaz, ehhez hozzátartozik az is, hogy amikor irodai napok vannak, akkor 5-kor kelek. Nem vagyok hajlandó ennél korábban kelni csak azért, hogy vastagon kikenjem magam, rituáléim sincsenek, mint másoknak pl. a reggeli cigi + kávé kombó, mert egyikkel sem élek.


43/N

jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Aha, csak gondolom az is elvárás, hogy nézzen ki úgy mint aki 45+ percet készülõdik.


Vannak aki 15 perc alatt eljutnak az ágytól az ajtóig. Pl egy óvoda elõtt lehet látni az anyukákat reggel 7 kor, kócos hajjal macinaciban.

jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

4,


10 pont.

jún. 19. 14:08
 7/22 Metionin ***** válasza:
100%
Nagyjából 1 óra de abból vagy 20 percet bambulok a kávémmal, mert rendkívül nehezemre esik felkelni 8-9 előtt. Maga a tisztálkodás, öltözés, smink, az fél óra alatt meglenne. A többi a csoszogás a fürdőbe, ügyetlenkedés a konyhában, random dolgok megkeresése amit este letettem de reggelre elnyelte őket egy anomália.
jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#3

Mondjuk nem tudom ez hogy jön ide, én bő egy órát készülődök reggel de a párom nem vár rám egy percet se, felkel, összeszedi magát és elmegy dolgozni. (Ahogy én is, csak korábban)

Miért kéne várni? :D

jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Nyáron 20 perc, télen 1 óra, nem mindegy mennyi ruhát kell magamra rángatni, nyáron az a szandálba bebújás és egyberuha 2 perc verhetetlen.
jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nagyjából 20-30 perc. Sosem tudom elképzelni mit lehet egy órán át csinálni, és ezt most nem beszólásnak szánom. Én abban a fél órában, felöltözök, fürdőszobai rutin (mikor mi) reggeli+kávé és indulok.
jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!