Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy minél...

Az normális, hogy minél idősebb vagyok annál nehezebben tudom elviselni a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Soha nem akartam gyereket, és nem is lett szerencsére.

Soha nem volt hozzájuk türelmem, se játszani se beszélni velük semmi, ha muszáj volt a rokonok gyerekeit elviseltem nagy nehezen, de kínszenvedés volt.

most 38 évesen pedig 10 percet sem bírok elviselni velük, jobb lenne ha nem is látnám őket.


jún. 18. 17:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%
Én is egyre jobban utálom őket,próbálom is kerülni. Attól van a legnagyobb herótom,mikor azzal az irritáló magas hangjukkal elkezdenek nekem köszönni az utcán, egy vadidegennek. Rájuk nézek flegmán vagy csúnyán,és egyből el is megy a kedvük... Meg amikor torkaszakadtából hisztizni hallom őket,szivem szerint rájuk küldeném a kutyámat,de akkor szegény kutyusom szivná meg.. 29N
jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
65%

Nem való neked a gyerek, én is ilyen vagyok!

Jobb mintha a CSOK-ra meg egyebekre gyártanád őket!

jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi beteg embert egy rakáson!

Már az sem normális hogy nem akartok gyereket! Hát milyen életetek van nektek?!

jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

#23: Ne is mondd. És ki fogja idős korban ránk nyitni az ajtót vagy pelenkázni minket??

Indulok is a pszichológushoz, mert nem akarok gyereket.

jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23 tokeletes eletem van ivadek nelkul.
jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem magával a gyerekkel van a gond, hanem az anyákkal, amikor muszáj a gyereket mindenkinek a képébe tolni. Nem jó, amikor egy előadas alatt alig hallok valamit, mert valaki egy kisgyerekkel ment, aki visít/bőg/szaladgál/stb. Nem jó, amikor az utcán gyanútlanul sétálok és hirtelen majdnem belém jön egy ovis a biciklivel. Nem jó, amikor az utcán alig tudok menni, mert a 2 éves Marcika elfoglalja az egész járdát, az anyja meg nem mond semmit. Nem jó, amikor a boltban nem tudok a vásárlasra figyelni, mert 3 gyerek fogócskázik körülöttem. Nem jó, amikor a héven leül a közelembe az anya a kisgyerekkel aki megállás nélkül köhög. Nem jó, amikor a liftre éveket várok, mert a 2 éves Pannika ennyi ideig mászik be a liftajtón. Nem jó, amikor egy éjszakai műszak után bunkó vagyok, mert a 4 éves Noelke is felszállt az anyjával és természetesen az anyja nem tud leülni a mellettem levő szabad ülésre és az ölebe venni a gyerekét, hanem adjam át a kicsinek a helyét, aki majd úgyis trampolinnak haszbálja az ülést...
jún. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Meg szülőként lehet értük aggódni még 50 évesen is!
jún. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ elég megnyugtatók :)
jún. 21. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!