Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy minél...

Az normális, hogy minél idősebb vagyok annál nehezebben tudom elviselni a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Soha nem akartam gyereket, és nem is lett szerencsére.

Soha nem volt hozzájuk türelmem, se játszani se beszélni velük semmi, ha muszáj volt a rokonok gyerekeit elviseltem nagy nehezen, de kínszenvedés volt.

most 38 évesen pedig 10 percet sem bírok elviselni velük, jobb lenne ha nem is látnám őket.


jún. 18. 17:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezz meg egy pszichológust!
jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%

Normalis igen. Ma már az sincs hogy a mamáknál nyaralnának az unokák mert mindegyik nő idősen már rühelli a gyerekzsivalyt is meg bőven elég volt nekik a sajátjukat nevelni. Max egy napra elviselik de menekulnek.


Látom az idosebb munkatársaimon mikor hívja őket a menyük vagy akárki hogy hétvégén gyerekfelügyelet kéne, azt a sohajt hogy akkor hétvégéje se lesz.


Meg mikor valaki behozza munkahelyre a gyerekét azokat a kínmosolygásokat is hogy semmi kedvük gyerekezni.


Elfáradnak az emberek.

jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Ameddig semmilyen formában nem bántod a gyerekeket, és nem érezteted velük ezt adding nem baj.
jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%
Eléggé abnormális, természetellenes.
jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%

Engem már 29 évesen is idegesítenek. Viszont nem is szeretnék gyereket.

Ez miért természetellenes vagy miért menjen pszichológushoz?

jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
19%

"Ez miért természetellenes"

. Mert ellentétes azzal az ösztönnel, ami mindegyik fajt a szaporodásra ösztönöz.

jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
#6 még szerencse, hogy nem ösztönlények vagyunk, eszünk is van. Vagy neked nincs?
jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Engem is idegesitenek. Kar, hogy van is itthon ketto 🤣🤣


Nem amugy, egyaltalan miert “kell” elviselned oket? En pl nem is talalkoztam kb addig gyerekkel, amig nekem nem lett. Lepj ki ezekbol a szitukbol, aztan ennyi.

jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

Az állati ösztönrõl annyit, hogy a kölköket pillanatok alatt elintézik ha arról van szó.



A nyulak pl híresek arról, hogy ha rossz szél fúj, megeszik a saját fiaikat.


A hím oroszlán ha megöli a konkurens hímet, az új falkában az az első dolga, hogy az összes kölyköt is elteszi láb alól, hogy az összes nőstény a saját kölykeivel foglalkozzon.


Ehhez képest csak diszkréten elkerülni a gyereket szerintem nagyon kultúrált és normális dolog.

jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%

#6: Na kezdődik már a nőnek kötelező szülni szöveg. :D

Remélem te szültél már tizet helyettünk is!

jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!