Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lusta embereknek nem való,...

Lusta embereknek nem való, hogy családjuk legyen?

Figyelt kérdés
Nekem kollégáim mesélik, akik családosok, hogy nincs egy szabad órájuk soha, még egy focimeccset sem tudnak megnézni nyugodtan. Van két kisgyerek, valami építkezés is, kertben is tennivalók. Ilyenkor érzem, hogy nekem ez a fajta élet nem való, nekem kell a nyugalom és hogy néha lustálkodhassam egy kicsit. Persze az egzisztenciám az megvan, de minden szabadidőről nem tudnék lemondani a családért.

jún. 18. 17:39
1 2
 11/14 he84 ***** válasza:
47%
Hát 10-es válaszoló, azt senki se döntheti el, hogy megszületik, vagy sem.
jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

Ez így van. Ez az egyik oka annak, hogy nekem nem kell soha gyerek. Számomra csak nyűg és rengeteg lemondás lenne, + elég drága is.

Kötelezőnek ott a munka, majd a háztartás rám eső része, utána már semmi kedvem, se energiám egy 3. műszakhoz a kölkökkel. csak pihenni szeretnék és a férjemmel lenni, a hobbijaimmal foglalkozni, szórakozni időnként. A gyereknek, gyerekes életnek semmi pozitívuma nincs, amiért megérné szívni velük minimum 18 éven át.

jún. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
12. Aztán az osztálytársa leszúrja vagy a buszvezető hazavágja egy kiránduláson mert vezetés közben a telefonját nézi, persze tökig nyomja!
jún. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
18%
Két gyerekem van. Életem legszebb időszaka volt az a 2-szer 3 év amit a gyerekeimmel töltöttem. Előre hallom hogy persze a férjem biztos kitett magáért anyagiakban. Hát nem! Az én pénzemből ment a törlesztés. Ő meg nem igazán tett ki nekem.... de ezt hosszú lenne leírni. Gyerekruhákat sokat kaptam rokontól... Még így is azt mondom jó volt ez az időszak.
jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!