Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azoknak az embereknek akik...

Azoknak az embereknek akik lenémított telefonnal alszanak, tényleg nem számít semmi az életben?

Figyelt kérdés

máj. 1. 11:31
1 2 3
 1/30 Szikszai.B ***** válasza:
98%

Mik ezek a hülye kérdések ma?

Túladagoltátok a virslit, vagy mi?

máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Esküszöm, hogy nem értem....
máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hát bármilyen vészhejzet történhet ami miatt elkell hogy érjenek. Családtag balesetezik, idős rokon elesik és nem tud felállni, a telefon meg le van némítva...
máj. 1. 11:39
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Mikor alszok, aludni akarok.

A legtöbb esetben valami felesleges hülyeség miatt keresnek.

máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha családtag balesetezik, vagy idős rokon elesik, akkor mentőt kell hívni.
máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
Nm lehet úgy élni, hogy állandóan egy esetleges vészhelyzethez igazítod az életed. (Amúgy én nem némítom le, és 1-1 alkalommal volt is rá példa, hogy a szüleim éjszaka hívtak "unokázós" csalók (én baleseteztem, és az én óvadékomra kell a pénz; szerencsére nem vették be, de azért felhívtak rákérdezni, hogy tényleg rendben vagyok-e) és rosszullét miatt (szerencsére végül nem kellett mentőt hívni), de megértem azokat, akik lenémítják. - Mondjuk nekem kulturált baráti köröm van, akik nem zargatnak éjszaka vagy kora reggel. A kis pityegésekre meg nem ébredek fel)
máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz lepődni: van akinek telefonja sincs!
máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

Sok volt a sör már délelőtt...

Talán arra gondol a tisztelt Kérdező elvtárs,hogy ha le van halkítva a telefon éjjel,attól még hívhat valaki rokon,vagy barát valami életbevágóan fontos ügyben,pl.baleset,segítségkérés ilyesmi,és e miatt hanyag,felelőtlen az,aki lenémítja éjszakára a telefont,mert nem tud segíteni adott esetben.

Én is mindig lehalkítom,mert régen többször előfordult,hogy téves,meg ilyen csalós külföldi számos hívások érkeztek.De van sokszor,hogy már munka után lenémítom.

máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napközben is le van némítva. Tekintve, hogy nem mentős vagyok, nem engem kell először hívni baleset esetén.
máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%

Én döntöm el, hogy mikor és ki számára vagyok elérhető, és milyen módon. Nincs olyan vészhelyzet, hogy ezt ne lehetne másképp kezelni. Létezett a világ mobiltelefon nélkül is, évezredek óta. Mindenki, aki számít, megtalál bármikor személyesen.


Képzeld, még csak nem is hordom magammal, még a munkahelyre sem, és mégsem törtét még semmi katasztrófa.

máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!