Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most tényleg megtörtént,...

Ez most tényleg megtörtént, vagy kamu?

Figyelt kérdés

Olaszországban egy idős néni kihívta a rendőrséget. CSAK AZÉRT, mert egyedül van és éhes. Erre 2 rendőr ki is ment hozzá és kaját is csináltak neki, aztán azt mondták neki, hogy nincs egyedül. Ezt én valahogy nem tudom elképzelni, hogy komolyan megtörtént, vagy átverés az egész, vagy a két rendőr a két rokona a néninek, de nem tudom elhinni, hogy az olasz rendőrségnek nincs ennél fontosabb/komolyabb ügye, amivel foglalkozni kéne. Egy biztos: a hazai rendőrség ilyet biztos nem tenne, talán még elő is állítanának, ha én kihívnám őket, mert egyedül vagyok és kajás.


[link]



jún. 18. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Magyarba meg felhívta a segélyhívót, hogy utaljanak már neki egy kis pénzt.. hát na kicsit másképpen értelmezte a nénnyém a segélyt ebben az esetben.
jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Kulfoldi posztokban en lattam nem egy olyat ia mikor anyuka elpanaszolta a közösségin hogy fel van diszitve az egész kert es nem jottek el a gyerek osztályzltársai a gyereke szulinapjára..

Na a közösségin felkapták a posztot es az lett a vége hogy kivonult a rendorseg tuzoltoság motorosok is :)


Es nem egy ilyen van



Itthon eddig en láttam olyat pl hogy babakocsis kelt át az úton és egy rendőrkocsi beállt keresztbe es leállította neki a forgalmat:)


Meg a tüzoltók motorosak integetnek a gyerekeknek random utcai közlekedésben is. Stb.

jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Valami népszerűsítő kampány része lehettt. Néha idehaza is erőlködnek a jófejkedéssel, de nagyon izzadság szagú.
jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Vedd figyelembe, hogy más ország, más kultúra van arra fele. Könnyen lehetséges, hogy valóban vannak humánusabb emberek is, akik ilyet megtesznek.

Csak ne Kipcsákisztánban keresd az ilyeneket...

jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Itthon történt: idős, meglehetősen paranoiás néni betelefonált, hogy a szomszédja belopózott hozzá, és ellopott egy fél liter tejet a hűtőből. A járőr kiment, és vitt a néninek egy liter tejet. Néni boldog volt.
jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos könnyebb arrafelé a rendőrségnek egy idős nőt szórakoztatni, mintsem elkapni valami vadállat bűnözőt.
jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarországi történet: bácsi rendszeresen zaklatta az ügyeletet, hogy manók vannak a lakásában. Az lett a megoldás, hogy havonta egyszer kimegy egy bűnügyi technikus és egy nagy teljesítményű vakuval kimanótlanít nála.
jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 ez tipik előrehaladott alzheimer kór tünete

" A Parkinson-kórt kísérő demenciára jellemzőek a látási hallucinációk; félhomályban olyan személyek bukkannak fel, akik nincsenek ott. A betegek beszélgetni kezdenek velük. Ebben a szakaszban még tudják, hogy az adott személyek igazából nincsenek jelen. Később állatokat, mesebeli lényeket látnak, vagy mintákat a falon. Ezek után groteszk, többnyire félelemkeltő dolgokat, eseményeket látnak, például az ufók általi elrablásról számolnak be. Nem ritkán a betegek agresszívvá válnak, mivel családtagjaik, gondozóik is beépülnek téveseszméjükbe. "

jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!