Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobb volt az életed 10 évvel...

Jobb volt az életed 10 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
Miben volt másabb?

jún. 7. 07:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
77%
Szörnyű volt. Nem volt munkám,pályakezdő voltam, anyámmal vitáztunk,apám meg egy f*szfej volt,aki felnőttként próbált meg engem nevelni. Mára már van munkám,anyámmal jobban kijövünk,apámmal meg egy éve nem beszélek hála a JÓ ISTENNEK. 29N
jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
10 éve csak azért volt jobb, mert akkor még élt anyukám.
jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
56%
10 éve porbafingó kisgyerek voltam még
jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem volt jobb. 2 állás mellett úsztam az adósságban egyedül egy albérletben, pszichológiai problémákkal.

Összeszedtem magam, rendbejött az életem.

jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal! Még csak fél éves volt a gyerekem és bár marha nehéz volt vele, 1000x könnyebb volt, mint most! Volt még elképzelésem a jövőről, azt hittem majd tök jól elleszünk... Stb
jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
73%
Maganéleti értelemben igen, anyagilag nagyon nem. Most jó munkám van, jelentősen jobban élek, mint a magyar átlag, hitelmentes lakás, estébé.
jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem volt jobb. Sz*r munkám volt, gagyi fizetéssel, még a volt férjemmel voltam együtt (mondjuk akkor még rendben volt a kapcsolatunk, legalábbis akkor még azt gondoltam, hogy az egy jó kapcsolat).

Amúgy nem volt rossz 10 évvel ezelőtt, de most határozottan sokkal jobb.

jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
76%
Rossz nem volt, de unalmasabb volt, mint most, akkor még az exemmel voltam akivel soha semmit nem csináltunk, mert nem volt kedve vagy fáradt volt, albérletben laktam, amit mondjuk szerettem, mert jó helyen volt, meg ahhoz képest nem volt drága, de drágább volt, mint most a saját. Most több pénzem van, a jelenlegi párommal sokkal jobb a kapcsolatunk (9 éve tart), több dolgot csinálunk, jobb a hangulatom, jobb fej lettem, könnyebben barátkozom mint régen, stb.
jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
58%
Igen, jobb volt. Mozgalmasabb baráti életem volt. Ha 10 éve tartanék ott, mint most, nem panaszkodnék. Mindenesetre jó látni, hogy milyen jó élete van az embereknek itt Gyakorin.
jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem. Egy labilis 18 éves voltam. Most van diplomám, jó munkahelyem, pénzem, sokat sportolok és plasztikám is volt amiknek hála sokkal jobban nézek ki, mint 10 éve. Ergo a pasizás is jobb. Sokkal kiegyensúlyozottabb, határozottabb is lettem, sokat utaztam, sokmindent tapasztaltam.
jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!