Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pontoznak le mindent...

Miért pontoznak le mindent egyesek ezen a siteon? Meg a saját tapasztalatokat is, pedig az már megtörtént … mit lehet azon lepontozni??

Figyelt kérdés

jún. 5. 21:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#20

Ezt én is láttam, tapasztaltam is már sajnos. Sőt, nekem is "szívódott" már fel ilyen körülmények között válaszom, pedig semmi szabályt sértő dolgot nem követtem el benne. Az utánam kommentálók meg is jegyezték, hogy nem értik, miért tűnt el pont az enyém. (ezzel nem voltak egyedül)


Van konkrétabb példám is, de azt már nem merem leírni. Csak dióhéjban annyit, hogy a szabályt szegő (trágár, veszekedést szító, személyeskedő) válaszok nem "tűntek el", de amikor szóvá tettem, hogy azokra nem szolgáltam rá, az enyém szinte azonnal.

Aztán még én kaptam figyelmeztetést..

Pedig semmi bunkózás nem volt a részemről, nem vettem fel a másik stílusát és mégis..

jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Katona Dius ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Itt van például ez a kérdés. Mindenki, azaz mindenki a pirosig le van pontozva. Én az 5-ös voltam, leírtam egy dolgot és semmi degradálót nem írtam a férfiakról, sokakkal ellentétben. Mégis 11%-ra lettem lepontoza.

jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hát a bosszúpontozás is tud eszkalálódni. Amit írsz Dius, itt valószínű pontosan ez történt, egy hülye bosszúpontozott mert le lett pontozva, aztán a többiek is rányomták mindenkire, majd jöttek a pontfarmoló pontozók és pirosra pirosat elven mindent lepontoztak véglegesen lerontva.

Egyébként ennek láttam már súlyosabb verzióját. Akkoriban még nem tudtam a kávégyűlölő elmebeteg gyakorisról akinek több accountja van :D És vesztemre betévedtem a teát vagy kávét szeretitek (vagy valami hasonló kérdésbe) válaszolni. Na most ott 80-100 kommenten át végül mind piros lett. Erőteljesen bosszúpontozások ott is befigyeltek, plusz az emlegetett több accos elmebeteg, meg a pontfarmolók szintén.

jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Katona Dius ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani, érdekes élete lehet annak, akit ez tesz boldoggá.
jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1269..


Lehet, meg is van a 79%-os személye. Szembeötlő, kinek nincs egyedül tőle értékelése.

jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#21 Magam is ezt láttam, hogy a trágár, egyenesen szabályszegő válaszok valahogy nem tűnnek el, bezzeg a normálisak igen.
jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!