Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pontoznak le mindent...

Miért pontoznak le mindent egyesek ezen a siteon? Meg a saját tapasztalatokat is, pedig az már megtörtént … mit lehet azon lepontozni??

Figyelt kérdés

jún. 5. 21:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglalkozni. Mindenkit lepontoznak. Engem is rendszeresen lepontoztak amikor kint volt a nevem.


Az a legviccesebb mikor ebben a kategóriában valaki 79,75,75,75,81 %-al egymás után végig darál mindenkit vagy az épp nem szimpatikus válaszokat. Fix, hogy egy ember csinálja 5 névről, mert mindig egymás után jönnek ezek a %-ok.

jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem az b.sz fel, amikor megkérdezem az okát illedelmesen, mondjuk így: "akik lepontoztak, megtennék, hogy kifejtik?", és nem válaszolnak, csak lepontozzák a visszakérdést. Ettől komolyan kifordul a gyomrom.
jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

#11 Ezt én is megfigyeltem már több kategóriában, hogy bizonyos %-ok mindig egymás után adják a lepontozásokat 3-5 felhasználóról.


#12 Ez nekem is nagy kedvencem. Általában kiírom, hogy aki lepontozott az nyugodtan kifejthet ellenvéleményt is, amit nyilván nem ír, csak lepontoz újra :D

jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem frusztráltak és rosszindulatúak, akik lepontozzák az összes választ, vagy nem túl sikeresek az offline életükben, aztán itt és így élik ki magukat.

A "több profilozásban" többen lebuktatták már magukat, pl., mikor a kérdezőt dicséri egy válasz, kérdezői kommentként :D Vagy, mikor ugyanazzal a szókészlettel, írásképpel érkezik 3-4 komment, amiben megint csak a kérdező álláspontját védik. És hasonlók.


Illetve a már említett tag a 3-5 profiljával: 75%, 75%, 75%, 79% (szerintem) szinte biztosan egy emberé. Az is elég sokat mondó, hogy ez a négy százalék csakis pirosként szerepel együtt, különben nem, és olyankor is mindig egymás után érkeznek közvetlenül.


Pár napja írtam egy másik kérdés alá, hogy a témák, amikre mindig azonnal rárepül a tag, az a kávézás, illetve mentális egészség az Emberek főtémán belül. Ha valaki le meri írni, hogy kávézik, fixen a pirosat kapja mindegyik fióktól. Ha valaki nem áll bele a kérdezőbe, empátiával fordul felé, dettó. Ha azonban a válaszoló szerint a kávé drog, méreg ( :D ), nem issza, mert h*lyeség, akkor tuti, hogy 1-2 zöldet ad. Vagy nem értékeli.


Hogy valaki ennyire megszállottan lepontozzon egy rakat értékes és értelmes választ, nagyon sok frusztrációnak kell benne lennie, vagy annál is több rosszindulatnak.


Már korántsem zavar annyira az ügyködése, mint eleinte, de az igazságérzetem így is tud még dolgozni. Tudok h*lyeséget írni akaratlanul, azt teljesen jogosan le is húzzák, de azért az már kicsit erős, hogy vannak olyan napok, amikor az összes válaszom pirosozza mindegyik profiljával.

jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott még valami, ami még jobban kiakaszt: amikor azért pontoznak le, mert jóhiszeműen állsz valamihez. Pl mert nem azt a tanácsot adod a kérdezőnek, hogy váljon el, nem kiirtani akarod a cigányokat, stb.
jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az is kedvencem, amikor egy konkrét, velem megesett dolgot mesélek el. Erre jön a lepontozás, rosszabb esetben a nyílt sértegetés, hogy szép mese.
jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a mai napig vallom, hogy van olyan kérdező, aki moderátori ranggal rendelkezik.


Egyszer megesett, hogy a kérdező véletlenül elfelejtett átjelentkezni és elkezdte önmagát Isteníteni, hogy "Igazad van kérdező, ne hallgass rájuk".


Majd pár perc múlva eltűnt a "kérdező válasza" illetve az arra reagáló kommentek. A kérdező pedig tette a hülyét, és oltotta tovább a válaszolókat a többi profiljából.

jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Amit a #17-es válaszban is írtak, megfogalmazódott már bennem is. Magát a kérdést nem tudom idézni, de nem egy olyannal találkoztam, mint amit az említett válaszban is írtak.

Szerintem azon kérdések közül is lehet az övék pár, amiben nincs/ csak pár soros kifejtés van. Mi meg próbálunk rá válaszolni, de ugye infó hiányában nem megy ez visszakérdezés nélkül. Aztán már van ott 5-10 válasz, mindegyikben min. egy kérdéssel, de semmi reakció nem érkezik a kérdezőtől..

jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Én is észrevettem h ha pl valaki véleményt kér mert összekapott a párjával és te azt írod h béküljetek ki / bocsáss meg neki és próbáljátok megoldani, megbeszélni akkor rengetegen lepontoznak mert szerintük egyből a válás a megoldás .


Ezek az emberek sérültek, csalódtak egy csomót így el sem tudják képzelni h létezik más is az életben a rossz dolgokon kívül … be vannak már csavarodva

jún. 7. 11:28
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
#18 Amit még észrevettem: bizonyos témakörökben az egyértelmű kamu kérdéseket és a kérdező, vagy az említett 3-5 kamu felhasználó megnyilvánulásait soha nem törlik ki, ellenben időnként "eltűnnek" a kérdezőnek nem szimpatikus válaszok akkor is, ha azok amúgy 50-100% közötti pozitív értékelésűek és nem trágár hangvételűek.
jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!