Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, hány évesen kezdett...

Fiúk, hány évesen kezdett változni, mutálni a hangotok?

Figyelt kérdés

jún. 4. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 14, de ez egyénenként változik.
jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12-13 kb
jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam az az érdekes, hogy kétszer is. Először 13 év körül és akkor egy ideig nagyon furcsa átmeneti hangom volt. Duplán vagy triplán nem szerettem beszélni, amúgy ráadásul - korosztályomtól komolyabb fekete bariként - utáltam az osztályomat. Évekkel később - már tinikorom végén - valahogyan rendkívüli módon még egyszer mutáltam és alaptónusként mély hangom lett. Szerencsére szeretem a könnyedebb rock dalokat, ugyanis leginkább rock-ot tudok így énekelni és hörögni is tudok. :D Illetve van egy olyan különlegességem, hogy nagy skálán tudom változtatni a hangomat. De nem leszek hivatásos énekes. :D


35/F

jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

13 éves voltam és három hónappal a születésnapom előtt.


Ezt pontosan onnan tudom, hogy nyári szünet elkezdődött, s minden oké volt. Szeptemberi születési vagyok, s amikor visszamentem mindenki azt kérdezgette mi történt a hangommal? Megvagyok fázva? Nem értettem, s különösebben nem is foglalkoztam vele. Azt mondtam egy ideje nem jövök ki a megfázásból. Aztán otthon anyámmal voltam, amikor a szomszédunk rám nézett, s megjegyezte férfias lett a hangom. Akkor mondta anyám, hogy egyszer mindenki felnő, s milyen rövid ideig voltam kisgyerek, kisfiú. Nagy dolgot nem tulajdonítottam a merevedésemnek sem, mert az óvodában a lányok megtanítottak hogyan kell maszturbálni már kisfiúként. Aztán volt szexuális felvilágosítás akkor értettem meg mi is történhetett velem.


36/F

jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16
jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13-14 évesen
jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves lehettem, kb. olyan 13-14 körül, de nekem nem ment végig a hangom teljesen a mutáláson az elejétől a végéig, hanem valahol "félúton megrekedt" a kamaszfiús és a felnőtt férfias között. (Hogy a rosseb vinné el! :D) Ilyen "félig gyerekes, félig felnőttes" maradt, szürke, "rekedtes". Mint pl. a Dömsödi Gáboré vagy a Gulyás Mártoné vagy az Ungár Péteré. Utálom, de ez van.
jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!