Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vissza lehet - e változni?

Vissza lehet - e változni?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt extravertált voltam, folyton pörögtem ,be sem állt. szám!

De mostanra meg az ellenkezője lettem, imtroertált lettem, nem szívesen beszélgetek, söt már már menekülők az emberek elöl...

Vissza lehet változni valahogy?

Vagy legalábbis kicsit?


máj. 20. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Persze! Csak akarat kérdése.
máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ez valahogy az onbecsulesemmwl fugg ossze...kamaszkoromban csunyan meghiztam, akkor evekig intro voltam, kisiskolas koromban meg virgonc. Aztan huszoneves korom elejen karriersikerek + testepites hatasara ujra extrovertalt lettem, utana csaladi tragediak es betegseg... aztan most megint intro vagyok. :(
máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ekkora változás okkal történt. Azt lenne érdemes megvizsgálnod, nálad mi váltotta ezt ki, amint ez megvan, fel kell dolgozni az okát. Utána sikerülhet csak visszakerülni a régi "énedhez". Könnyűnek hangzik, de sajnos nem mindig az - tapasztalat. De nem lehetetlen.
máj. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Számomra a legnagyobb változást a munkahely váltás okozta, jobb társaság, nagyon sokat számít.
máj. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!