Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki megkeseredett, az "vissza...

Aki megkeseredett, az "vissza tud változni" olyanra, amilyen volt?

Figyelt kérdés
Van visszaút a megkeseredettségből? De most komolyan.

2019. jan. 31. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Naiv már nem lesz, de derűs még lehet, igen.
2019. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, mert nem szeretnék így maradni.
2019. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem. Nekem lenne, csak hát mivel kicsit se vagyok olyan mint a többi korombeli, így elég kevés esélyem lenne egy tömegribitől messze álló lány szeretetére..
2019. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is remélem :( És vajon hogyan lehet az ember újra derűs? Ahogy 1. írta. Mert naiv az ember már tuti nem lesz, de nem is kell, de azért nem minden ember megkeseredett aki nem naiv, szóval ez tök nehéz.
2019. febr. 1. 00:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert neked mi volt a gáz kérező?
2019. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát röviden csak annyi, hogy mikor az ember rálát arra, hogy milyenek más emberek meg hogy működik a rendszer meg igazából minden és elég kiszámíthatóvá válik minden és mindenki...akkor baromi nehéz nem megkeseredettnek lenni :SSS
2019. febr. 1. 00:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted hogy rájöttél mekkora szennyek az emberek? És hogy ők sikeresek stb..?
2019. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "amilyen volt"? ez azt jelentheti, hogy azt a személyt érte valamilyen trauma, és ezért lett negatív?

Pszichológus, önismereti tábor, csoportdinamikai tréning, ilyenek tudnak segíteni. Emellett Berne: Sorskönyvéről is érdemes olvasni.

2019. febr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Èsa 26:3

Kinek szìve reád támaszkodik,megőrzöd azt teljes bèkèben,mivel Te benned bìzik".

Isten derűt is tud adni,de bèkèt biztosan.

Èn vagyok a bizonyìtèk.

2019. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!