Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy haverommal X-akták részeke...

Egy haverommal X-akták részeket nézünk mostanában esténként online, én most látom először a sorozatot, viszont a ma megnézett epizódtól én nagyon félek és nem merek elaludni. Mit tegyek? (25/F)

Figyelt kérdés
Egész gyerekkoromban féltem ettől a sorozattól. Felnőttként már elég sok részt megnéztem belőle, a ma megtekintett epizódban viszont egy olyan szörny szerepelt, amelyik elbújik a fényben és én nagyon félek tőle. Szerintetek van alapja a félelmemnek?
jún. 2. 00:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
1 barátom miatt rettegek ezektől 2 szórakozom éppen 3 nem érdekel hogy mit gondolsz.
jún. 2. 22:48
 12/15 anonim ***** válasza:
A te dontesed, hogy nezed-e vagy nem. Ha tudod, hogy szarul erzed magad miatta, es tovabb nezed, az nem a baratpd hibaja, hanem a tied... eretlen vagy meg.
jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
te pedig nem bírod elviselni, hogy nem fogadom el és veszem magamra a hogy szerinted egy "férfinek" mikkel kéne foglalkoznia, illetve milyennek kéne lennie. nem éretlen vagyok hanem máshogy gondolkodom és ez nem tetszik neked, ezért kötözködsz!
jún. 2. 23:15
 14/15 anonim ***** válasza:
Valamit most ram projektalsz, amit nem is mondtam. Vagy osszekeversz mas kommentelovel... csak annyit mondok, az a te felelosseged, hogy tovabb nezed, ha tudod, hogy szarul vagy tole.
jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Apritsd fel a tűzifát
ma 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!