Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy haverommal X-akták részeke...

Egy haverommal X-akták részeket nézünk mostanában esténként online, én most látom először a sorozatot, viszont a ma megnézett epizódtól én nagyon félek és nem merek elaludni. Mit tegyek? (25/F)

Figyelt kérdés
Egész gyerekkoromban féltem ettől a sorozattól. Felnőttként már elég sok részt megnéztem belőle, a ma megtekintett epizódban viszont egy olyan szörny szerepelt, amelyik elbújik a fényben és én nagyon félek tőle. Szerintetek van alapja a félelmemnek?
jún. 2. 00:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
😆😆😆
jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
25 éves vagy...nőj fel.
jún. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Öleld át a barátod és remegjetek együtt a kanapén.
jún. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még gyerekként a 90-es években néztem. Mai napig félek a sötétben. Sok félelmem vezethető vissza ehhez a sorozathoz. Meg a mesék a kriptából, huh.
jún. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Úúú, az az egyik kedvenc részem 😀 Meg a második évadból a sziámi ikres.
jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy te már nem néznéd tovább.
jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

"Egy haverommal X-akták részeket nézünk mostanában esténként online, én most látom először a sorozatot, viszont a ma megnézett epizódtól én nagyon félek és nem merek elaludni. Mit tegyek? (25/F) Egész gyerekkoromban féltem ettől a sorozattól."


Akkor minek nézed????? Felnőtt emberként inkább olyan dolgokkal töltsd az idődet, ami előrébb viszi a világot!

Ilyesmi filmeket egyáltalán ne nézz, de ha valami miatt mégis """""muszáj""""", akkor max. fényes nappal.

jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Felnőtt emberként inkább olyan dolgokkal töltsd az idődet, ami előrébb viszi a világot!"


Köszi, de ezt inkább meghagyom a politikusoknak. Én csak jól akarom magam érezni. have some fun :) Nem nagyon érdekel h a világ hogy merre megy, túl kicsi vagyok ehhez és túl rövid az időm, úgyhogy inkább játszom egy jót a switchen ! :3

jún. 2. 21:52
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
szánalmas vagy...
jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Se nem ertelmes dolgokkal toltod az idot, sem nem szorakozol, hisz rettegsz a sajat baromsagodtol... jol mondja 9, szanalmas vagy!
jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!