Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok sírni esténként?

Szoktatok sírni esténként?

Figyelt kérdés

Vagy milyen gyakran sírtok? Mikor zokogtatok utoljára és miért? Szerintetek a legvidámabb emberek is szoktak éjszakákat végigpityeregni? Megkönnyebbültök, miután kisírtátok magatokat? Vagy nem sírtok, hanem hagyjátok, hogy a torkotokat folytogassa, keserű csomóban a kétségbeesés, vagy szomorúság? Esetleg nektek van "saját gyógymódotok" a szomorúságotok ellen?

Köszönöm a válaszolat! :)



2022. szept. 12. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

A sírás jó, mert megkönnyebbülsz tőle. Persze a nyilvános sírás sokak számára kellemetlen, (többek között nekem is) így én is el szoktam folytani, ha nyilvánosan vagyok, emberek között, de ez amúgy nem egészséges.

Utoljára tegnap este sírtam, azt se tudom miért, csak úgy rám jött. Néha jól esik sírni, sokszor azt se tudom miért sírok, csak úgy rám jön. De csak akkor engedem ki, ha egyedül vagyok. Nem szeretek mások előtt sírni. Mint ahogy gondolom a legtöbb ember sem.

2022. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Néha amikor meghatódom. Az érzések és érzelmek nem ugyanazt jelentik. Meg tudnak viccelni. Olyan is meghat aminek szinte semmi alapja nincs.
2022. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem szoktam sírni, egyedül a moziban sírtam egyszer a Gyűrűk ura rohirrin jelenetnél.
2022. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Én zenékre tudok néha elérzékenyülni. Nem szerelmes számokra (anno igen), hanem ami inkább a családdal kapcsolatos.

Sokszor hiányoznak a nagyszüleim, a gyerekkorom, és van ehhez kapcsolódóan néhány zene, ami megrikat néha, de ehhez olyan hangulat is kell.

2022. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem, néhány évente sírok csak, legutoljára mondjuk pont 2-3 hete amikor a méregdrága fogamból letört egy darab (akkor is csak azért, mert milyen tortúrán és fájdalmon mentem keresztül és kezdhetem újra...)
2022. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Egy időben sokat sírtam és néha filmen vagy sorozaton is van olyan, hogy most tudnék, de próbálom magam visszafogni. Egyébként nálam a sírás nem feltétlen abból jön, hogy aktuálisan valami elszomorít, hanem megtörve érzem magam. A másik lehetőség amikor nem tudom kezelni a szeretetett. De már rég sírtam utoljára. Amikor sírtam utoljára az márciusban volt.
2022. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem, miért tenném? ovodás koromban sírtam utoljára
2022. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Rám hajnal-kora reggel táján szokott rámjönni a sírás. Vagy azért, mert nagyon rosszat álmodok, vagy azért, mert nagyon jót és lesokkol az ébredés, ahogy arcon csap a valóság. Illetve amikor iszom és zenét hallgatok, akkor visszarepülök a múltba és azért sírok. Elmúlt minden, amit szerettem, pedig nem is vagyok még annyira idős.
2022. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Néha igen, amikor tehetetlen vagyok. De egy ideje az érzéseket kiölték belőlem. (F)
2022. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
soha életemben nem pityeregtem végig éjszakákat. egy sírás pár percig tart és vége.
2022. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!