Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok sírni esténként?

Szoktatok sírni esténként?

Figyelt kérdés

Vagy milyen gyakran sírtok? Mikor zokogtatok utoljára és miért? Szerintetek a legvidámabb emberek is szoktak éjszakákat végigpityeregni? Megkönnyebbültök, miután kisírtátok magatokat? Vagy nem sírtok, hanem hagyjátok, hogy a torkotokat folytogassa, keserű csomóban a kétségbeesés, vagy szomorúság? Esetleg nektek van "saját gyógymódotok" a szomorúságotok ellen?

Köszönöm a válaszolat! :)



2022. szept. 12. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
2022. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam viszonylag rendszeresen. Korábban nem volt jellemző, még nagyobb megpróbáltatások után sem, de épp egy feldogozatlan traumával küzdök, ami úgy érzem agyonnyom.
2022. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam sírni, nem tudok már nagyon régóta. Pár éve volt, hogy kétszer zokogtam, de azelőtt se sírtam hosszú évekig.
2022. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly volt egy nagyon rossz időszakom, akkor gyakran; hetente több alkalommal is sírtam esténként, abból pár alkalommal álomba is. Azóta alig tört el a mécses, de lekopogom.

Utoljára valamikor a nyár elején volt erre a példa, egy durvább veszekedés után, amikor senki nem volt körülöttem, hogy lássa. Sok volt 1-2 dolog akkoriban, és már nem is szerettem volna magamban tartani.


Nem sírok sokszor, de ha mégis, mások előtt magamban tarom, mert kicsiként többször megkaptam szüleimtől, hogy manipulálásnak használtam. Holott ez nem volt igaz, és nem is pityeregtem sokszor.

Amikor egyedül vagyok, pedig kiengedem, utána megkönnyebbülök és sokkal jobban érzem magam, meg is nyugszom szinte teljesen.

2022. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szoktam sírni, de azert nem esténként.

Annyira nem nagy megkönnyebbülés, tekintve, hogy a neveltetésemből adódóan még magam előtt is szégyellem. Nem tudok mit csinálni vele...

2022. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!