Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is elege van ezekből a...

Másnak is elege van ezekből a nőkből?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok és 3-4 évvel ezelőtt kezdődött ez az egész kialakulni bennem. Egyszerűen egyre jobban dühít a nők jelenléte a hétköznapokban, ezért kerülöm őket amennyire csak lehetséges. Régebben mintha kevesebb százalékuk lett volna ilyen, de tapasztalatom alapján egyre többen lesznek.


Mindenhol a nők egyenjogúságáért tüntetnek, már-már férfi gyűlölttel hirdetik ezt.Ez az egész azt hozta magával, hogy a nők szerepe a társadalomban, egyre magasabb helyre kerül, de a rossz értelemben.


Társkereső oldalak: 1 nőre jut legalább 20 férfi, és a nő kihasználja vagy kihasználhatja ezt a helyzetet, mert a férfiak egyszerűn nem bírnak a farkukkal. Egy nő simán talál magának bárkit akár egy randi vagy több erejéig, de fordítva ez nem működik.


Városi közlekedés, boltok: A nők szinte már követelik maguknak, hogy engedjük őket előre, azzal a címszóval hogy "de hát én nő vagyok". Többször is elvárták tőlem, hogy engedjem előre őket, kedveskedjek, hízelegjek nekik. Ez döntés alapján működik, hisz egyenlőek vagyunk, így ha azt mondom nem, akkor én vagyok a bunkó. Miért kellene megfelelnem a női elvárásoknak?


munkahely: dolgoztam gyárban mint fizikai munkás. Ha bármi kicsit nehezebbet kellett csinálni, vagy szívás volt a meló, egyből férfinak osztották ki, mert hogy "mi férfiak vagyunk mi bírjuk". És ez nem egy munkahelyen volt így. Mintha törékenyek lennének a nők, így nem szabad terhelni őket. Nem egyszer vágták a fejemhez, hogy miért nem segítek és férfi vagyok.


influenszerkedés: ha egy nő streamel, olyan ruhában ami kicsit többet mutat, ezeken az oldalakon halnak a nézők értük, sokkal felkapottabbak mint ebben a kategóriában a férfiak. Onlyfansról ne is beszéljünk... Volt aki több ezer $-ért adta el a fürdővizét...


pénzügyi helyzet: A nők könnyen elcsábítanak bármilyen férfit akinek pénze van, majd mehet az élősködés. A férfi inkább független próbál maradni, így többségben az figyelhető meg, hogy a nő szed össze magának pénzes férfit. A vacsorákról, mozizásról nem is beszélve, amikor a nő elvárja hogy a férfi fizessen.


Kivándorlás: A házasság alapú kivándorlásoknál 80%-ban a nő a külföldi állampolgár, mivel könnyen megkaphat bárkit magának, így a kivándorláshoz szükséges papírokat szinte ingyen kapja, amíg férfiként hajtani kell minden lehetőségért. A 80% az amerikai statisztikában látható.


Társasági élet: Ha egy társaságban van egy nő, mindenki az ő figyelmét akarja elnyerni, vagy különleges helyre kerülni, hogy annak a férfinak legyen a legszorosabb kapcsolata a nővel.


A fentebb említett dolgok többsége pont, hogy a férfiak miatt, mert adják a nők alá a lovat. De ennek következtében alakult az hogy ki, hogy a nők egyre jobban felsőbbrendűnek képzelik magukat, mivel tudják, hogy a férfin keresztül bármit megkaphatnak. Ami számomra undorító. Ha értenék ezt a társadalmi helyzetet, akkor ésszerűen döntenének, mint mondjuk mi férfiak amikor előre engedünk udvariasságból egy nőt. Van kivétel még a mai napig, én is párkapcsolatban élek már 10 éve és nagyon jól elvagyunk, szerencsére egyik dolog sem figyelhető meg nálunk.


Hová fog ez az egész vezetni? Egyre több nő érez rá ennek az ízére, amitől hatalmas önbizalom bombát kapnak, és a bőséges választék miatt, egy kapcsolatot sem értékelnek, de azt elvárják, hogy ők legyenek a középpontban.


Az a legjobb, amikor még sajnáltatják is magukat, hogy még több férfi írjon nekik.


Csak ismételni tudom a fentebb írottat, nem minden nőre igaz ez, de megfigyelhető hogy a társadalomban egyre több és több nő gondolkodik így.


Ti mit gondoltok erről? Más is tapasztalt hasonlót? Úgy érzem nem sikerült teljesen kifejeznem magam, de kérlek titeket ne veszekedés felé mennyen el a beszélgetés, hanem indokoljuk a válaszunkat.



máj. 25. 22:15
1 2 3
 21/26 Katona Dius ***** válasza:
53%
Igazad van, de anno azért jött ki párszor, hogy nekem segítsen. Csak aztán már követelték volna.
máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen egyetértek, Katona Dius jól össze is foglalta..


Annyit tennék hozzá, hogy eléggé összetett ez a téma a mai világban.

Én is azt tapasztalom, hogy a nagy egyenlőség csak addig tart (a legtöbb nőnél), míg nem kell vmi bonyolultabb feladatot megoldani a munkahelyen.


Őszintén szólva nagyon kevés olyan nővel találkoztam, akit ne segítettek volna ki férfiak szorult helyzetben és tényleg erős és önállóak voltak, legtöbbször a nagy önállóságuk kimerül abban, hogy arrogánsak.


Szóval elég vicces az egész, miközben olvasom fórumon nőktől, hogy vannak olyan erősek, mint a férfiak, a való életben fele annyi súlyt nem tudnak/akarnak megmozdítani és hirtelen átvedlenek gyenge nővé. El kéne dönteni végre, mi legyen, most akkor egyenjogúság van, vagy nincs?

20 évesen volt olyan diákmunkám, ahol 3-3 lányt is fiút vettek fel gazolni közmunkásként. Csak a mi fiúk, a 3. naptól már betontömböt pakoltunk UGYANAZÉRT a pénzért, ami engem baromi zavart.

Szóval igen, átmosták a nők agyát, elérték, hogy többségük nagyképű mindenen megsértődő legyen, viszont a gyakorlatban nem igazán tudják azt a szintet hozni, amit a férfiak, bocsánat, de ez a tapasztalatom.



"Társkereső oldalak: 1 nőre jut legalább 20 férfi, és a nő kihasználja vagy kihasználhatja ezt a helyzetet, mert a férfiak egyszerűn nem bírnak a farkukkal."


Ez igaz, de azt azért ne felejtsd el, h a nők max. 30 éves korukig tudnak ennyire válogatni, utána vége. Nem véletlenül ennyire frusztrált a 30as 40es nők többsége.


"A nők szinte már követelik maguknak, hogy engedjük őket előre, azzal a címszóval hogy "de hát én nő vagyok". Többször is elvárták tőlem, hogy engedjem előre őket, kedveskedjek, hízelegjek nekik."


Ez már egyáltalán nem egyértelmű. Egy 40 alatti nő pl simán megsértődhet rajta, ha előreengeded, egy idősebb általában örül neki.

A kedveskedés meg hízelgés meg akkor szeretik, ha külsőre bejössz nekik.


"Miért kellene megfelelnem a női elvárásoknak?"


Nem tudsz maradéktalanul megfelelni nekik, mert maguk a nők sem tudják, mit akarnak. Állítólag egyenlőséget akarnak, a valóságban viszont ezek többletjogok, azaz kivételezés, azaz a férfi lét előnyeit akarják a hátrányuk nélkül.

Aztán párkapcsolatban meg ösztönösen egy domináns férfira vágynak, aki irányítja őket, ami viszont ellentmond a nagy egyenlősdinek.

máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Katona Dius ***** válasza:

Ahogy mondod.

Én nem is vagyok "egyenjugúság" párti, nincs az az isten, hogy én meg tudjak emelni akkora súlyokat, amivel a férjem napi szinten dolgozik.

De nem is várom el senkitől, hogy előre engedjen, csak mert nő vagyok, sőt igazából zavar is. Ki tudom fizetni a saját kajámat is. Persze, ha férjem fizet, az nem zavar, mert úgyis közös kasszán vagyunk. De másnak pl nem hagyom, hogy helyettem fizessen.

máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
57%

Tarskeresozes: errol nem tudok mit mondani, sosem voltam jelen egyen sem. Nem hiszem, h nekem valo, jobban szeretem a szemelyes talalkozast, meg neten sok az elmebeteg.

Varosi kozelekedes: nem varom el azt, h atadjak a helyet, en viszont at szoktam, foleg idosebbeknek. Sem azt, h eloreengedjenek. Bar ha megteszik, akkor mosolyogva meg szoktam koszonni. Tapasztalataim szerint a legtobb ferfi igenis uriember, szeretnek udvariasak lenni a nokkel. Mondjuk nyilvan nem fognak, ha nem ertekelik oket es a gesztust.

Munkahely: en is dolgoztam gyarban, szemely szerint imadom a fizikai munkat, jo fizikumu vagyok, en szoktam magam kerni "ferfimunkakra", mert szeretem a kihivast.

Influenszerkedes: ettol behanyok, ezt nem ertem, mi szukseg van egy generacionyi lehutore. Fingot arulni kis uvegcseben...

Penzugy: sajat elhatarozasbol vagyok szingli, nem szeretek fuggeni senkitol, semmilyen szempontbol. Lett volna lehetosegem modosabb ferfival ismerkedni, nagyon erdeklodott, de engem nagyon zavart a koztunk levo (anyagi) kulonbseg.

Annyi penzt mindig csinalok, ami nekem eleg. Nem kell a mase, nem szeretnem azt hallgatni, h vki eltart.

Kivandorlas:ez jo, ennek egyedul vagtam neki 10+ eve, ahogy azota is egyedul allom meg a helyem idegen nyelven, nap, mint nap.

Tarsasagi elet: ebben is kirivok a tomegbol, ugyanis nem elek nagy tarsadalmi eletet. Nehany baratom van csupan. A figyelmet gyakran megkapom, akaraton kivul is, de ez engem inkabb nagyon zavar.


Osszesegeben megertem, h igy velekedsz, viszont azt nem javaslom, h szelsosegessegbe hajoljon ez a velemeny, mert nem minden no ilyen, bar teny es valo, h egyre tobben vannak.

Az ilyen noknek onmagukkal szemben nincs semmifele elvaras, csak probalnak megelni a szepsegbol. Mar ha van.

A legtobb ostoba, egy ertelmes mondatot nem tud elmondani.

Osszesegeben veve sztem ezek mindket nemnel megtalalhatoak, el kell oket kerulni.

S valahol azt gondolom, h ha van legy, van loszar is. Tehat amig van igeny ilyen nokre, addig lesznek is.

Amit te tehetsz, az az, h tavol tartod magad toluk.

máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
68%
Egy incel krónikáját olvashattuk.
máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
48%

A női egyenjogúság marhára nem a fizikai erőnlétről szól, mert az egy biológiai tény, hogy az átlagos nő gyengébb az átlagos férfinél, ezzel felesleges vitatkozni.

Ellenben miért jogos, ha UGYANAZÉRT a szintű munkáért egy nő kevesebb bért kap? Vagy ugyanúgy tudna teljesíteni, de nem veszik fel, mert nő? Persze itt leginkább szellemi munkákról van szó, de a fizikai sem kizárt, abból sem csak olyan van, ahol 50 kg-os dolgokat kell cipelni. Ezekről szól az EGYENjogúság. Egyen- és nem többlet, senkit sem szabadna csak azért sem előnyben részesíteni, mert nő (max mondjuk gyermeknőgyógyásznak) és nem is kell senkinek kifizetni a kajáját meg előreengedni meg hajbókolni neki. Egyetlen feminista sem ezeket várja, akinek ez alap, az szimplán egy másokat kihasználó szemétláda.

Ennyi erővel viszont amúgy a férfiak sem egyenlőek egymással, mert vannak közöttük gyengébbek. Kíváncsi vagyok, mennyire sírna a szátok, ha jönne egy erősebb manusz, aki több fizetést kap, csak azért, mert ő erősebb, akár releváns ez a munkakörben, akár nem…

máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!