Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is elege van ezekből a...

Másnak is elege van ezekből a nőkből?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok és 3-4 évvel ezelőtt kezdődött ez az egész kialakulni bennem. Egyszerűen egyre jobban dühít a nők jelenléte a hétköznapokban, ezért kerülöm őket amennyire csak lehetséges. Régebben mintha kevesebb százalékuk lett volna ilyen, de tapasztalatom alapján egyre többen lesznek.


Mindenhol a nők egyenjogúságáért tüntetnek, már-már férfi gyűlölttel hirdetik ezt.Ez az egész azt hozta magával, hogy a nők szerepe a társadalomban, egyre magasabb helyre kerül, de a rossz értelemben.


Társkereső oldalak: 1 nőre jut legalább 20 férfi, és a nő kihasználja vagy kihasználhatja ezt a helyzetet, mert a férfiak egyszerűn nem bírnak a farkukkal. Egy nő simán talál magának bárkit akár egy randi vagy több erejéig, de fordítva ez nem működik.


Városi közlekedés, boltok: A nők szinte már követelik maguknak, hogy engedjük őket előre, azzal a címszóval hogy "de hát én nő vagyok". Többször is elvárták tőlem, hogy engedjem előre őket, kedveskedjek, hízelegjek nekik. Ez döntés alapján működik, hisz egyenlőek vagyunk, így ha azt mondom nem, akkor én vagyok a bunkó. Miért kellene megfelelnem a női elvárásoknak?


munkahely: dolgoztam gyárban mint fizikai munkás. Ha bármi kicsit nehezebbet kellett csinálni, vagy szívás volt a meló, egyből férfinak osztották ki, mert hogy "mi férfiak vagyunk mi bírjuk". És ez nem egy munkahelyen volt így. Mintha törékenyek lennének a nők, így nem szabad terhelni őket. Nem egyszer vágták a fejemhez, hogy miért nem segítek és férfi vagyok.


influenszerkedés: ha egy nő streamel, olyan ruhában ami kicsit többet mutat, ezeken az oldalakon halnak a nézők értük, sokkal felkapottabbak mint ebben a kategóriában a férfiak. Onlyfansról ne is beszéljünk... Volt aki több ezer $-ért adta el a fürdővizét...


pénzügyi helyzet: A nők könnyen elcsábítanak bármilyen férfit akinek pénze van, majd mehet az élősködés. A férfi inkább független próbál maradni, így többségben az figyelhető meg, hogy a nő szed össze magának pénzes férfit. A vacsorákról, mozizásról nem is beszélve, amikor a nő elvárja hogy a férfi fizessen.


Kivándorlás: A házasság alapú kivándorlásoknál 80%-ban a nő a külföldi állampolgár, mivel könnyen megkaphat bárkit magának, így a kivándorláshoz szükséges papírokat szinte ingyen kapja, amíg férfiként hajtani kell minden lehetőségért. A 80% az amerikai statisztikában látható.


Társasági élet: Ha egy társaságban van egy nő, mindenki az ő figyelmét akarja elnyerni, vagy különleges helyre kerülni, hogy annak a férfinak legyen a legszorosabb kapcsolata a nővel.


A fentebb említett dolgok többsége pont, hogy a férfiak miatt, mert adják a nők alá a lovat. De ennek következtében alakult az hogy ki, hogy a nők egyre jobban felsőbbrendűnek képzelik magukat, mivel tudják, hogy a férfin keresztül bármit megkaphatnak. Ami számomra undorító. Ha értenék ezt a társadalmi helyzetet, akkor ésszerűen döntenének, mint mondjuk mi férfiak amikor előre engedünk udvariasságból egy nőt. Van kivétel még a mai napig, én is párkapcsolatban élek már 10 éve és nagyon jól elvagyunk, szerencsére egyik dolog sem figyelhető meg nálunk.


Hová fog ez az egész vezetni? Egyre több nő érez rá ennek az ízére, amitől hatalmas önbizalom bombát kapnak, és a bőséges választék miatt, egy kapcsolatot sem értékelnek, de azt elvárják, hogy ők legyenek a középpontban.


Az a legjobb, amikor még sajnáltatják is magukat, hogy még több férfi írjon nekik.


Csak ismételni tudom a fentebb írottat, nem minden nőre igaz ez, de megfigyelhető hogy a társadalomban egyre több és több nő gondolkodik így.


Ti mit gondoltok erről? Más is tapasztalt hasonlót? Úgy érzem nem sikerült teljesen kifejeznem magam, de kérlek titeket ne veszekedés felé mennyen el a beszélgetés, hanem indokoljuk a válaszunkat.



máj. 25. 22:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%

Hány nővel történt meg a régi időkben, hogy úgy tett mint aki boldog házasságban élt, csak hogy ne legyen szóbeszéd tárgya, miközben a férje nőről nőre járt? Esetleg még egy-két zabigyereke is volt a férjnek...

Vagy alig volt mit enni, mert a férj elitta a pénzt...


Vannak országok ahol még ma is jelen van, régen általános volt, hogy ha megerőszakoltak egy nőt, az csakis a nő hibája lehetett, mert a férfi csak úgy nem erőszakol meg senkit, biztos a nő provokálta.

máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ez is egy nézőpont végül is :D
máj. 25. 22:33
 3/26 anonim ***** válasza:
39%
2: Mondjuk ennek nem sok köze van a kérdéshez. Nem történelemoktatásról van szó, hanem a mai állapotokról.
máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2-es sajnos vannak ilyen elmaradott országok, ahol a nőket hatalmas elnyomásban tartják. Szerencsére europában ez nem jellemző, és pont ebből jön a kérdésben említett dolog.


Valóban régebben más volt a helyzet itt is. Pontosan ez bizonyítja az állításomat, hogy a nők kiállnak az egyenjogúságért már, de rosszul használjak ezt fel

máj. 25. 22:36
 5/26 anonim ***** válasza:
57%

Nem a nők változtak az elmúlt években, hanem te és a mentális állapotod. Sikertelen vagy a nőknél, ez frusztrál téged. Nem minden nő ribi, pénzéhes, stb, sőt a többség normális, csak te a normális nők közelébe sem kerülsz, ezért nem tudsz róluk.

Lepontozhatsz, de ez az igazság. Amúgy én is sikertelen vagyok náluk, de legalább vállalom, már ha jelent ez bármit is, h én vagyok balfék.

máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%

Őszintén a kérdést addig olvastam hogy “de hát én nővagyok” na mikor ezt meghallom :D olyan jót nevetek rajta és nemis érdekel a többi.. mint amikor azzal kezdenek egy mondatot hogy “HA”

Hàt ha…nővagy gratulálok semmivel nemvagy kevesebb a férfiaktol

Úgyanúgy a 2füled közt a fejed

Ugyanúgy tudsz szavazni

Egyenjogúság van gratula

Akkor tudsz úgyanúgy álni,várni,vezetni,cipekedni,dolgozni stb….mindent bravó!

Én ha segítek valakinek PL cipekedni emelni stb..akkor azt csak akkor hogyha látom hogy fizikailag tényleg nehezéreesik..de ugyanúgy lehet az egy öreg tata is vagy a kis satnyus kollégám aki szerszámostol ruhástol nyom 50kg ot a fickó…és nehezet kell vinnije emelni..persze hogy segítek..de az hogy “mert nővagyok”hátt hahh hajrá

máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
5-ös nem pontoztalak le, nyomtam egy zöldet a hozzászólásodra, mert ez eléggé értékelhető. Nem próbálkozok nőknél, mint írtam kapcsolatban élek, csak zavarnak a társadalmi körülmények. Azt is említettem, hogy vannak kivételek, akik sajnos egyre szűkebb és szűkebb csoportot alkotnak.
máj. 25. 22:47
 8/26 anonim ***** válasza:
57%

"Többször is elvárták tőlem, hogy engedjem előre őket, kedveskedjek, hízelegjek nekik."


Szerintem te túl sokat képzelsz magadról. Senkit nem érdekelsz. Senkinek nem kell a ronda pofádból a hízelgés.

máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Leírhattad volna rövidebben is, hogy incel vagy
máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a közlekedésben vannak negatív tapasztalataim a nőkkel kapcsolatban. Gyakran beengedek másik autót magam elé, ha látom, hogy be szeretne sorolni. A férfi vezetők mindig megköszönik, a nők szinte soha. Ja igen, és nő vagyok.
máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!