Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lassan 30 éves férfiként,...

Lassan 30 éves férfiként, kisugárzás vagy egyéb oka lehet-e vajon annak hogy még sosem volt semmiféle kapcsolatom ? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Eddig munkahelyeimen egyedül dolgoztam,a suliba járáskor már melóztam 2 telefonszám van a telefonomba.Lakásom, autóm van nincs hitelem. És az egész életemet egyedül éltem szinte le, Nem lopok, nem csalok, öszinte és becsületes vagyok. Mégis valami nem kerek és nem tudok rájönni mi az ? Mi lehet az oka ?

máj. 24. 17:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag minden építő választ elütsz, változtatni nem akarsz, de nem jó neked úgy, ahogy van... Ezt úgy hívják, hogy önsorsrontás.

Én is a pszichológust ajánlanám.

máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

"Gyakorlatilag minden építő választ elütsz, változtatni nem akarsz, de nem jó neked úgy, ahogy van... Ezt úgy hívják, hogy önsorsrontás.


Én is a pszichológust ajánlanám."


Ennek a szónak meg kellett nézzem a jelentését de ez egy bullshit,nálam nincs ez mert mindenbe bele kezdek és végig is csinálom m1 mi lesz a vége.Ha siker lesz az lesz ha kudarc akkor az engem egyik sem igazán érdekel.Engem a pénz sem érdekel meg nem is motivál:D

máj. 30. 14:00
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

31-nek igaza van, mert ebben a kérdéskörben, ami a te aktuális problémád, ebben a saját magad ellensége vagy. Nem véletlen, hogy így alakult az életed, mert te magad alakítottad így.

Ha tanácsot adunk, hogy merre indulj el, mindent hülyeségnek tartasz. Nekem például jól működő párkapcsolatom van és boldog vagyok.

Azért tartom jó ötletnek a pszichológust, mert egyetemen tanultam pszichológiát, és tudom, hogy a pszichológusok a legjobb emberismerők.

Ha gondok vannak az autóddal, természetes, hogy elviszed a szervizbe, hogy a hozzáértő szerelő megjavítsa.

Ha viszont a saját életeddel vannak gondok, nem látod evidensnek, hogy egy szakemberhez fordulj.

máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz nem megyek mert nyoma marad.
jún. 22. 20:02
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

"Nyoma marad"? Mármint hogy meglátszana az életeden, és végre dolgozhatnál a problémáidon?

Akkor ne gyere ide rinyálni, ha tenni nem akarsz semmit a pocsék helyzeted ellen.

jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megvan a válasz, azért vagy ilyen, mert ilyen akarsz lenni.
jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!