Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja, ha nyitva van...

Más is utálja, ha nyitva van az ablak?

Figyelt kérdés

utálom a kintről érkező hideg levegőt, nagyon fázós vagyok és azt is nagyon megérzem hancsak résnyire van nyitva. En hetekig is ellenzék zárt ablaknál annyora utálom ha nyitva van az ablak.

ez valami hőháztartási probléma lehet?


máj. 24. 16:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
49%

Én meg épp az ellentetje. Gyűlölöm, ha csukva van. Télen persze csak módjával, de napi 3x szellőztetek.


Amúgy nem tartom normálisnak, hogy ennyire fázós vagy.

Hogy van a vérnyomásod?

Dohányzol? A doglhányosoknak összeszűkűlnek az ereik. Egy kolléganőm is bagós, 1x a feny felé fordította a kezét, teljesen szürke volt 😖 És ő is rettenetesen fázós.

Sportolsz eleget?

máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
39%

#31

Apukám évtizedek óta dohányzik, nem fázós, nagyon jó a vérkeringése, télen is kesztyű nélkül van és meleg a keze, viszont magasvérnyomása van.

Nála is legtöbbször nyitva az ablak.

máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
49%

Vagy nem csukogatod egyfolytába hanem résnyire hagyod az ablakot.

Nálam télen is így van, csak akkor csukom be ha elmegyek.

máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
29%
26-os teneked mi bajod kényszerképzeteid vannak hogy azt hiszed te vagy az összes válaszoló? Én pl észleltem azokat akik betámadták a kérdezőt, és veled meg tökre nem értek egyet. Nem homogén massza a válaszolók itt.
máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem ha csukva van az ablak, időnként szellőztetek amikor már állott a levegő de nem tart sokáig. Klíma van így nem kell huzatot csinálni a melegben.
máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

#25

Szerintem nem pszichológushoz kéne mennie hanem a keringési zavart kivizsgáltatni ami miatt fagyhalál környékezi 28 fokban.

máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Furcsa hőérzeted van. 28-30 fok van, már éjszaka is nyitva lehet hagyni az ablakokat.
máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!