Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja, ha nyitva van...

Más is utálja, ha nyitva van az ablak?

Figyelt kérdés

utálom a kintről érkező hideg levegőt, nagyon fázós vagyok és azt is nagyon megérzem hancsak résnyire van nyitva. En hetekig is ellenzék zárt ablaknál annyora utálom ha nyitva van az ablak.

ez valami hőháztartási probléma lehet?


máj. 24. 16:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
57%
Én attól vagyok rosszul ha nincs nyitva.
máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen kolléganő nálunk is van. De a szobatársában emberére talált. Egyrészt korábban bejön dolgozni, és alaposan kiszellőztet, így egyenlőre a szobájukban nincs meleg, másrészt olyan is volt, hogy a fázós kolléganő elment szabadságra, ráadásul Tunéziába, azon a nyári héten 20 22 foknál nem volt melegebb délután sem (reggel 10 fok volt) , a szobatárs egész nap totál nyitott ablaknál dolgozott, mire a Tunéziai nyaralás véget ért, a 25 fokos iroda 19 fokos lett.
máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
56%

Én az ilyen oxigénhiányban lubickoló embereket nem tudom sajnálni! Ezek tekerik fel zárt ablaknál 40 fokra a fűtőtestet hogy közben nagykabátban dideregnek. Aztán kimegyünk a hidegre és mi fázunk meg!


Szerintem pont ők a nem egészségesek! Az oxigénre szükség van mert elhalnak az agysejtjeid, a 18-20 fokot meg mindenkinek bírni kéne mert az az egészség jele!

máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
A fázósak nem lubickolnak oxigénhiányban ha kint is 20-23 fok van, de pl aki meg nem bírja a meleget az kinti 30 fokban lubickol oxigénhiányban a klíma alatt lihegve, míg a fázósnak hawai van a nyitott ablak mellett. Emiatt nem kell senkit lenézni.
máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
22%

annyira bírom ezt az oldalt. itt tényleg mindenre, de mindenre bazmeg, az a válasz, hogy mennyé orvoshoz mert beteg az agyad.

ez csak egy egyszerű kérdés egy funkcionális embertől, aki nem akar kárt tenni magában, felfogja hogy kell szellőztetni, nincsen az ég világon semmi tébképzete, vagy paranoiája, csak épp nem szeret szellőztetni, erre megkapja hogy jah elmebeteg vagy :/ menj pszichológushoz :/

máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező, senki nem szólt le téged azért, mert te fázós vagy. Te kiírtál ide egy kérdést, mi csak leírtuk amit gondoltunk erről. Minek írtál ki kérdést, ha nem vagy képes feldolgozni és elfogadni, ami írtunk és gondolunk?


Pszichésen vagy beteg, mert nem normális, hogy kint van 23-26 fok, lakásban gondolom több, párás, büdös, elhasznált levegő, és nincs igényed kinyitni az ablakot. Egyébként bocsi, de ez igénytelenség. Miért jó a büdös elhasznált levegőt szívnod?


Még télen is szellőztetjük a lakást mínusz fokban, mert a lakást szellőztetni kell. A párás, penészes lakás pedig rengeteg betegséget tud előidézni.


Takarózz be, öltözz fel, igyál alkoholt, vegyél forró fürdőt, ha fázol.


De mindenki úgy él, ahogy akar. A putriban is élnek emberek. Lehet, te se különbözöl tőlük.


Egyébként pedig menj el a háziorvosodhoz, vizsgáltasd ki magad.

máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
45%

pszichológus:"és miért van itt? trauma? kényszerbetegség? paranoia? gyász? képtelen funkcionálni felnőtt emberként?"

kérdező:"hát... igazság szerint nem szeretek szellőztetni"

pszichológus:"......."

kérdező:"..."

pszichológus:"......kifelé...."

máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
26. 🏆
máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Én a kötelező szellőztetésen kívül csak akkor nyitom ki, ha kint hidegebb van, mint bent. Most pl bent 23, kint 18, fél napig szakadt az eső, reggel kinyitottam az ablakokat, majd valamikor éjszaka becsukom.
máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

#27

"pszichológus:"......kifelé....""

Ilyet egy Pszichológus nem mond.

máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!